Festival saç modelleri ile festivallere uygun saçlar

By  | 

Festival saç modelleri, müzik festivalleri yada farklı etkinliklerde kullanabileceğiniz saç modelleridir.Katılacağınız bir müzik festivali yada etkinlik var ve saçlarını nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız bu yazımızdaki saç modellerinden ilham alabilirsiniz.Saçlarınızı katılacağınız etkinliğe uygun olmasına özen gösterin aksi takdirde festival alanında farklı karşılanabilirsiniz.Bunun ne işi var burada tarzında bakışlara maruz kalmak istemiyorsanız bu önerimi gözden geçirmenizi öneririm.Bu tarz etkinliklerin ortak noktası ise aynı tarzdaki insanların bir araya getirdiği topluluklar oluşturmasıdır.

Örneğin bir rockn roll müzik festivaline sade saçlar ile gitmeniz festivalin atmosferine uygun olmayacağı gibi dikkatleri üzerinize çekmeyecektir.Bu neden bu tarz etkinliklerden önce festival saç modelleri hakkında bilginiz olması sizin için daha iyi olacaktır.

Katılacağınız festivalin yada etkinliğin gece yada gündüz hangi saatlerde olacağı ve nasıl bir mekanda olacağı da saç modelinizi belirlerken önemli bir etken olacaktır.Tiyatro yada film festivali galasına gidiyorsanız gelenlerin oldukça şık olacağını ve sizin de bu şıklığa ayak uydurmanız gerektiğini düşünmelisiniz.

Yaz festivalleri yada konserleri genellik ile açık alanlarda olur buralarda saçlarınızın rüzgar gibi etkenlerden etkilenmeyecek modelleri tercih edebilirsiniz.Eğer konsepte ve atmosfere uygunsa bu tarz festivallerde örgülü saçları tercih edebilirsiniz.Özellik ile balık sırtı saç modeli ve yandan örgülü saç modelleri oldukça uygundur.Yada aksesuarlı yani çiçekli saç modelleri ile zincir detaylı saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Festival saç modelleri

festival saç modelleri

festival saç modelleri

festival saç modelleri

Enerji ve dolu bir etkinliğe gidiyorsanız ve açık alanda ise saçlarınızı örgülü saç modellerini uygulayabilir hatta bu örgü arasına kurdele yaparak detaylandırabilirsiniz.

festival saç modelleri

Saçlarınızın sizi rahatsız etmesini istemiyor ve saçlarınızın hemde saçlarınız ile farklı görünmek istiyorsanız saç bandanası yardımı ile istediğiniz saç modelini kendinize uyarlayabilirsiniz.

festival saç modelleri

Bronz tenli bayanlara kıvırcık saçlar çok güzel oluyor.Hele ki saç renginiz sarı yada kumral renklerde ve uzun saçlarınız var ise kıvırcık saç modelleri ile saçlarınızı oldukça hoş bir görünüm kazandırmanız mümkün.

festival saç modelleri

Marjinal bir etkinliğe gidiyorsanız eğer saçlarınızı ile bu farkı ortaya çıkarmanızın tam zamanı.Saç tebeşiri gibi kolay uygulanabilen saç boyama tekniği ile saç uçlarınızı renklendirebilir ve ortama uygun saç modelinizi yaratabilirsiniz.

festival-sac-modelleri-2

Sahil kenarındaki festivaller için sudan etkilenmeyecek saç modeli tercih etmenizi öneririz.Etkinlik süresince denize yada havuza girme durumunuz olabilir.Bu nedenle bozulacak saç modelleri yerine sizi idare edecek ve zor durumda bırakmayacak modelleri tercih ediniz.

festival-sezonu-sac-modelleri-2

Rock müzik festivalinde sizi cool yada farklı gösterecek saçlara ihtiyacınız var. Tercih sizin saçlarınızı marjinal görüntüsüyle dikkatleri çekebilir yada cool bir hava yaratarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

festival-sac-modelleri-3

Rasta saç modelleri, söz konusu reggea müzik festivali yada alternatif bir müzik festivali ise rasta saçlarınız ile farkınızı ortaya çıkarmanız mümkün.Reggea müzik için rasta saçların farklı bir önemi olduğunu unutmayın.

festival-sac-modelleri

Hiphop yada Rnb partilerinde saç bandanısı kullanmak oldukça iyi bir tercih olacaktır.Bu kültürün bir parçası olan bandana saçlarınızda bir aksesuar olduğu gibi bu kültüründe ne kadar içinde olduğunuzu çok iyi yansıtacaktır.Bu tarz müzik festivallerinde hava şartları uygun ise bere takmayı da düşünebilirsiniz.

festival-sezonu-sac-modelleri-1

Bir hippi festivalinden bir kare. Tüm kuralları hiçe sayanlar için düşüncelerindeki özgürlük anlayışını saçlarına nasıl yansıttığına dikkat edin.Sizde bu tarz bir festivale katılacaksanız eğer doğal olmaya özen gösterin abartıdan kaçının ve saçlarınızı rahat bırakın

festival-sac-modelleri-3

festival-sac-modelleri-4

 

festival-icin-sac-modelleri-2

festival-icin-sac-modelleri-2

 

 

festival-icin-sac-modelleri-1

festival-sac-modelleri-16

festival-icin-sac-modelleri-11

 

festival-sac-modelleri-4

 

festival-sezonu-sac-modelleri-3

 

festival-sezonu-sac-modelleri-5

festival-icin-sac-modelleri-1

festival-sac-1

festival-sac-modelleri-12

festival-sac-modelleri-14

festival-sac-modelleri-18

festival-sac-3

festival-sac-modelleri-5

festival-sac-4

festival-sac-5

festival-sac-modelleri-1

festival-sac-modelleri-2

festival-sac-modelleri-10