Galaksi saç rengi ve galaksi saç rengi modelleri

By  | 

Farklı olmayı istemek özellik ile biz bayanların vazgeçilmez tutkusu galiba.Galaksi saç rengi ve galaksi saç rengi modelleri saçlarında farklılık arayanlar için oldukça ideal bir tercih olabilir.Bilime ve astronomiye karşı bir ilginiz varsa sizin çok ilginizi çekeceğini söyleyebilirim.Daha önce yıldız fotoğrafları görenlere oldukça tanıdık gelecek bir saç rengi ve saç modeli.

galaksi saç modeli (3)    galaksi saç modelleri (2) galaksi saç modelleri 2016

Olay marjinal olmak değil aslında, olay saçlarımızın karakterimizi yansıttığını kabul etmek.Eğer siz saçlarınızı diğer herkesin yaptığı renklerde ve modellerde görmekten mutsuz oluyorsanız ve saçlarınızın kendinizi ifade edemediğini düşünüyorsanız galaksi saç rengi yada bu tarz saç renklerini tercih etmeniz gayet normal.

Örneğin:Arkadaşlar arasında bir bir cafeye gittiğinizde aklınıza gelen ilk şeylerden birisi pişti olmamaktır 🙂 O gün giydiğiniz bir elbisenin yada ayakkabının veya çantanın sizden başka birisinde olmasını istemezsiniz.Bu saçlarınız için de geçerlidir aslında.Farklı saç renkleri sahip olmak sizi daha iyi hissettirebilir.Tabi bu tarzınıza ve karakterinize de bağlıdır.Galaksi saç rengi biraz daha aykırı karaktere sahip olanların tercih edeceği bir saç rengi.

galaksi saç modelleri

Saçlarınız da galaksi renklerini ifade eden renklerden meydana gelmektedir.Saçlarınızda tek renk yerine farklı renklerden kombine yapılarak boyama işlemi yapılmaktadır.Mavi,yeşil,mor renkleri daha hakimdir.

Galaksi saç modelleri

Galaksi saç rengi, kısa saçlardan çok uzun saçlara yakışacağını düşündüğüm bir saç rengidir.Uzun ve dalgalı saç modelleri bu rengi daha çok ortaya çıkaracaktır.Farklı renk kombinleri olduğu için bu renklerin hepsini saçlarınızda sergilemeniz gerekiyor.Bu nedenle uzun saçlara sahip olanların bu rengi tercih etmesi daha mantıklı bir tercih olacaktır.

galaksi saç modeli

Galaksi saç renginde sorun olarak aklıma gelen ilk şey ise dip boyası geldiğinde nasıl bir çözüm bulmamız gerektiği olacaktır.Ya saçlarımızı doğallığa bırakıp boyama işlemi yapmayacağız ve renklerin sonucunda nasıl bir hal aldığını bekleyeceğiz yada saçlarımızı sürekli boyamak zorunda kalacağız.

galaksi saç modeli

Yurt dışında galaksi saç rengi ve modellerinin trend hale geldiğini söyleyebilirim.Galaksi saç rengi saç moda akımı haline geldi.Sosyal medya üzerinden bir çok insan bu saç rengine saçlarını boyatıp fotoğraflarını paylaşmaya başladı.Saçlarınızı bu renkte boyamak ve modeli kullanmak isteyenlerin için beğendiğimiz farklı  modelleri sizlerin beğenisine sunuyorum umarım beğenirsiniz.

galaksi saç rengi

galaksi saç modeli (5)

galaksi saç rengi

galaksi saç modeli