Aksesuarlı gelin saçı modelleri

By  | 

Aksesuarlar günlük hayatımızda sıkça kullandığımız tamamlayıcılarıdır.Bazen kolumuzdaki bir saat, bazende kullağımızda ki küpelerimiz kendi başlarına belki bir anlam ifade etmeyebilir.Ancak kıyafetlerimiz ile bir bütünlük sağlaması adına aksesuarlar çok önemlidir.Bu yüzden aksesuarlı gelin saçı ve aksesuarlı gelin saçı modelleri gelinlerin yeni trendi arasındadır.

aksesuarlı saç

Saçlarımızda farklı aksesuarlar kullanıyoruz, günlük hayatımızda tokalar,bandanalar,saç bandı,tüy gibi bir çok saç aksesuarını kullandığımız oluyor.Farklı kombinler de detay yaratmak adına saçlarımızda ki aksesuarların önemli bir yeri var.

aksesuarlı gelin saçı modelleri

Bazen tüm ilgiliyi bile üstlerine toplayabiliyorlar.Saçımızda kullandığımız hoş bir aksesuar ilgiyi üzerimize çekmemezi sağlayabilir.Bu durumda insanların sizi daha iyi incelemesini ve diğer detayları da gözden geçirmesine neden olur.Hayliyle bu durumda öncelik ile saçlarınız, daha sonra ise kıyafetleriniz incelenecektir.

aksesuarlı gelin saçı modeli

Düğün sezonunun açılması ile gelin saç modelleri arasında seçimler yapılmaya başlandı bile.Düğününe kısa zamanı kalanların telaşlandığı bu dönemlerde saçlarında aksesuar kullanmak isteyenler için farklı aksesuarlı gelin saçı modelleri sizler için bir araya getirdik.Gelin saçında aksesuar olarak genelde duvak kullanılır.İster duvağınız ile isterseniz duvaksız aksesuar tercihinde bulunabilirsiniz.

Saç modelinizi aksesuarıza  göre belirlemeniz daha güzel sonuçlar almanızı sağlayacaktır.Aksesuarınız ile uyumlu olmayan bir saç modelini tercih etmenizi önermeyiz.Gelin saçında taç aksesuarı oldukça zarif ve hoş bir görünüm kazandırıyor.

aksesuarlı gelin saçı 2016 modelleri

aksesuarlı gelin saçı modelleri

Aksesuar olarak çiçek de kullanabileceğinizi unutmayın, kır düğünlerinin vazgeçilmezi çiçekleri saçlarınızda aksesuar olarak kullanabilir ve düğününüzün konseptiyle baştan sona bir uyum içerisinde olabilirsiniz.

aksesuarlı gelin saçı modelleri (2)

Aksesuarlı gelin saçı modelleri

Farklı aksesuarlar kullanılarak yapılan bir çok gelin saçı modeli mevcut.Saçlarınızı ve sizi en iyi gösteren modeli tercih etmek sizin tercihinize kalmış.Ancak çoğunlukla tercih edilen aksesuar gelin duvağı, taç ve çiçektir.Çiçekli saç modelleri kır düğünlerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Çiçeklerden oluşan taç ile romantik bir saç modeli oluşturabilirsiniz.Topuz saç modeli bu konuda oldukça başarılıdır.Uzun saçlara sahipseniz eğer saçlarınızı balık sırtı örgüsü yaptırabilir ve çiçeklerden oluşan bir taç ile şık hale getirebilirsiniz.Duvak kullanmak isterseniz çiçek ile duvağınızı birleştirebilir ve saçlarınızda kombin bir aksesuar yaratabilirsiniz.

Sizin daha kolay karar vermeniz için beğendiğimiz modelleri sizler için bir araya getirdik.Umarım uygun saç modelini bulmak konusunda yardımı dokunur.

gelin saçı aksesuarlı modelleri

Aksesuarlı gelin saçı modelleri 2016

aksesuarlı gelin saçı modelleri

aksesuarlı gelin saçı

aksesuarlı gelin saçı modelleri

aksesuarlı gelin saçı modelleri

aksesuarlı gelin saçı modelleri