Alara Bozbey Saç Rengi ve Alara Bozbey Saç Modeli

By  | 

Alara Bozbey saç rengi, bugün inceleyeceğimiz diğer ünlü saç renkleri arasında.Saçlarından önce güzel oyuncunun kendisini tanıyalım. Alara bozbey 1986 doğumludur. Litvanya doğumlu olan güzel oyuncu 1.60 boy ve 50 kg dır.Göz rengi kahverengi, saç rengi ise sarıdır.Yabancı Damat dizi ile yakından tanıdığımız Alara hanımın gerçek adı Alionadır.Güzel oyuncuyu kısaca tanıdığımıza ve fiziksel özelliklerini öğrendiğimize göre saçlarını ve saç modelini yorumlamaya başlayabiliriz.

Alara Bozbey Saç Rengi Modeli

Alara Bozbey Saç Rengi (Papatya Sarı)

Alara bozbey saç rengi, sarı ve tonlarıdır.Sarı renk bildiğiniz gibi en çok tercih edilen saç renklerinin başında gelmektedir. Sarı rengi elde etmek o kadar  da zor değildir. Ancak sarının farklı tonlarını saçlarınızda uygulamak için saçlarınızda bir takım işlemler yapmanız gerekebilir. Eğer koyu saç rengine sahipseniz saçlarınızı sarı rengine boyamadan önce saçlarınıza açma işlemi uygulamanız gerekmektedir. Bu ürünü Saç Açıcı olarak yada Oksidan olarak bulabilirsiniz.Sprey ve toz halinde farklı versiyonları mevcuttur.Aşağıda saç açma işlemi için kullanabileceğiniz bir kaç ürün paylaşacağız.

  • Pauline Extra Blond Doğal Saç Açıcı Sprey
  • Sea Color Yoğun Saç Açıcı(Oryal) Toz açıcı
  • Garnier 100% Ultra Blond Renk Açıcı Sprey
  • Loreal Paris Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey

Alara Bozbey Saç Boya Numarası

Alara bozbey saç rengi, papatya sarısı dediğimiz sarı tonundadır.Bu rengi aşağıdaki boya numaralarını kullanarak elde edebilirsiniz.Bu rengi elde ettikten sonra mor şampuan yada silver şampuan kullanırsanız daha iyi sonuç alırsınız.Saçlarınızın bu rengi korumasını sağlayabilirsiniz.

  • Pallette 10-4 Papatya Sarı
  • Loreal Excellence 02 Papatya Sarısı
  • Palette Doğal Renkler Saç Boyası 10.0 Açık Papatya

Alara Bozbey Saç Renkleri

Alara Bozbey Saç Modeli

Güzel oyuncu genellikle kısa saç modellerini tercih ediyor. Biz kendisine kısa ve küt saçların çok yakıştığını düşünüyoruz.Yüz hatlarına en uygun saç modeli arasında yer alıyor. Bob kesim dediğimiz, bombeli kısa saç modelleri güzel oyuncuyu oldukça asil gösteriyor.Siz saçlarınızı Alara Bozbey Saç modeli gibi yapmak istiyorsanız bob kesim kısa saç modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.Bunun yanı sıra farklı görünüm için asimetrik bob ve pixie bob kesim modellerini inceleyebilirsiniz.
Alara Bozbey Saç Modeli
Alara Bozbey Saç Modelleri