Ayça Ayşin Turan Saç Rengi ve Karagül Ada & Dinle Sevgili Gülfem Saç Rengi

By  | 

Ayça Ayşin Turan saç rengi ve modeli ile bizleri büyüleyen ünlüler arasında yer almaktadır. Asil duruşu ve doğal güzelliği ile bizleri büyüleyen güzelimizi biraz yakından tanıyalım.Ayça Ayşin Turan, 92 doğumludur.26 yaşında olan güzel oyuncu Akrep burcudur. Memleketi ise Sinoptur.Fiziksel özelliklerinden kısa bahsedecek olursak 1.67 Boyundadır. Dengeli bir fiziğe sahiptir.Ayça Ayşinin doğal saç rengi kaverengidir. Gözlerinin rengi ise yeşildir.

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi

Güzel oyuncu ilk defa Dinle Sevgili dizisi ile sevenlerin karşısına çıkmıştır.Karagül karakteri ile sevenlerini büyüleyen Ayça Ayşin Turan daha sonra Meryem dizi ile baş rol karakteri olan Meryemi canlandırmıştır.Radyo ve Sinema Televizyon bölümünde eğitimini almıştır. Güçlü ve asil duruşu ile görenleri büyümemektedir. Saç modelini karakterine göre çok iyi seçtiğini söylemeden geçemeyeceğimiz ünlüler arasında yer almaktadır.

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi

Doğal saç rengini saçlarında kullanan ünlüler arasında yer almakta.Kahverengi ve kumral tonlarında saç rengine sahip.Ten rengi ile güzel bir uyumu mevcut.Saçlarının hayatında bir değişiklik yapmak istemediği sürece değiştirmese olur bizce.Saçlarımı Ayça Ayşin Turan saç rengi gibi yapmak isteyenler için bir kaç boya numarası ve markası önereceğiz.

  • Koleston Set Saç Boyası 7/77 Işıltılı Kahve
  • Syoss Oleo Intense Color 5-10 Küllü Kahve
  • Koleston Set Saç Boyası 6/35 Elegant Kahve
  • Palette Deluxe 4-65 Büyüleyici Kahve
  • L’Oreal Paris Casting Creme Gloss 713 Beige Glace Buzlu Sütlü Kahve

Saçlarında hareket isteyenler küllü kahve yada kumral tonlarını deneyebilirler.Dalgalı ve uzun saç modellerini tercih edenler için ombre kahverengi saç renkleri oldukça idealdir.Saçlarınızı daha hareketli ve canlı gösterecektir.

Ayça Ayşin Turan Saç Modeli

Güzel oyuncu farklı saç modelleri ile görmek mümkün.At kuyruğu, topuz yada düz saç modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.Kendisi günlük hayatında düz ve açık saç modellerini tercih ediyor.Biz seçimi size bırakıyoruz.Ayça Ayşin Turan en güzel saç modellerinden oluşan fotoğraflarını bir araya getirdik.

Ayça Ayşin Turan Saç Modeli
Ayça Ayşin Turan Saç Modeli
Ayça Ayşin Turan Saç Modeli