Bal köpüğü saç rengi ve Bal köpüğü saç rengi modelleri

By  | 

Bal köpüğü saç rengi trend saç renkleri arasında yer alan son zamanlarda oldukça tercih edilen moda saç renkleri arasındadır.Trend saç renklerini yakından takip ediyorsanız platin saç renklerinin yani daha açık sarı tonlarda olan renklerin eskisi kadar ilgi çekmediğini yerine bal köpüğü saç tonlarının tercih edildiğini biliyorsunuzdur.Balköpüğü rengi sarı saç tonları arasında yer alan bir saç rengidir.Ancak plantin rengine göre ve diğer sarı tonlarına göre daha koyu olduğunu söyleyebiliriz.Sarı saç rengi dore tonlarında olduğundan dolayı bal köpüğü renginde bu tonlar arasındadır.

Bal köpüğü rengi, oldukça hoş ve etkileyici saç renkleri arasındadır.Ancak bu saç rengini tutturmak zor ve zaman alabilir. Saçlarınızı kendiniz boyamayı düşünüyorsanız eğer bu tonu tutturmakta zorlanabilirsiniz.Farklı bal köpüğü rengi saç boyaları mevcut.Ancak bu boya markalarının hangisinin renk tonu sizin saçlarınıza daha uygun olacağı konusunda bir uzman görüşüne ve tecrübesine ihtiyacınız var.Bal köpüğü rengi çok açık yada çok koyu tonlarda olmamalıdır.Bu nedenle dikkat edilmesi gerekebilir.Saçınızın mevcut tonundan, bu renk tonuna geçiş yapmak için saç renginizi açma yada koyulaştırma gibi işlemlerden geçirmeniz gerekebilir.

Size tavsiyemiz bal köpüğü saç rengini kuaföre yada saç bakım uzmanına giderek saçlarınızı uzmanların elinde renk değiştirme işlemini gerçekleştirmeniz.Ortaya istemediğiniz sonuçları çıkmaması için en iyi tercihin bu olacağını düşünüyorum.

Bal köpüğü tonu her mevsimde kullanabileceğiniz ideal bir renk tonudur.Yaz ve kış aylarında rahatlıkla bu renk tonunu saçlarınıza uygulayabilirsiniz.Eğer bal köpüğü saç rengini evinizde kendiniz uygulamak istiyorsanız size bal köpüğü saç rengi ile ilgili bir kaç püf noktası paylaşacağız.

Bal Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir ?

Bu saç tonuna elde etmek için Kahve köpüğü saç boyası ve Altın sarısı tonlarını karıştırarak rahatlıkla bal köpüğü saç tonuna ulaşabilirsiniz.Koyu saç rengine sahip olanlar bu saç rengini uygulamak istiyorsanız Küllü kahve ile Açık sarı tonlarını karıştırmanız ile bal köpüğü saç tonunu elde edebilirsiniz.

  • Platin sarısı saç rengine sahipseniz, bal köpüğü saç boyasının oranını artırarak boyanın %60’ini koyabilir ve altın sarısını da  %40 olarak ayarlayabilirsiniz.
  • Açık kahve kumral saç tonlarına sahipseniz,sarı saç boyası ve kahve köpüğü ile oksidanı karıştırarak elde ettiğiniz saç boyasını saçlarınızın uçlarına 10 dk beklendikten sonra tüm saçlarınıza boyama işlemini uygulayabilirsiniz.Saçlarınızın boya işleminde açılana kadar beklemenizi tavsiye ederiz.Yaklaşık olarak 30 ile 40 dk arasında bir zaman alabilir.
  • Siyah,kızıl yada koyu kahve saç rengine sahipseniz, saçlarınızı uzmanlara bırakmanızı öneririz.Yukarıda bahsettiğimiz açma işlemlerini uygulamanız gerekebilir.Saç renginizin istenilen tonlara gelmesi için bir kaç boya işlemi yapılması gerekebilir.Saç boyama işlemlerin saçları yıpratması ve kurutması durumu dikkate alınarak bu  işlemi daha iyi yapan ve uzman olan kişilere bırakmak sizin ve saçlarınız için en iyi tercih olacaktır.

2016 yılında trend saç renkleri arasında olan bal köpüğü saç modellerini incelediğimizde genellikle orta ve uzun saçlara daha çok yakışan ve uyumlu olan saç rengi olduğunu söylemek gerekiyor.Bal köpüğü saç rengi oldukça etkileyici ve dikkat çekici bir renk olduğunu için saçlarınızı daha ön planda tutan orta ve uzun saçlara daha uyumlu olduğunu düşündüğüm saç rengidir.Bakımı kolay olmayan saç renkleri arasında olduğu için bu rengi tercih ederken düşünerek geçmenizi tavsiye ediyorum.

Ten renginiz bronz ise eğer bal köpüğü rengi size çok yakışacağını söylemem gerekiyor ve mutlaka bu saç rengini denemeniz gerektiğini belirmeliyim.Bronz ten rengine en uygun saç renkleri arasında yer aldığını söyleyebilirim.Bal köpüğü saç renkleri ile ilgili size fikir vermesi için beğendiğimiz bal köpüğü saç modelleri ve renklerini sizler için toparladık.Fotoğrafları inceleyerek bu saç rengi hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

 

   bal köpüğü saç boyası bal köpüğü saç modeli bal köpüğü saç modelleri 2016 bal köpüğü saç modelleri

2016 bal köpüğü saç rengibal köpüğü saç numarası bal köpüğü saç rengi 2016 bal köpüğü saç rengi ve modelleri bal köpüğü saç rengi bal köpüğü saç renk tonu bal köpüğü saç renkleri bal köpüğü saç tonu bal köpüğü saç balk köpüğü uzun saç koleston bal köpüğü saç rengi numarası  seranay sarıkaya saç rengi bal köpüğü saç rengi

Summary
Review Date
Reviewed Item
Harika bir saç rengi. Çok etkileyici, çok teşekkür ederim.Yazdıklarınızdan etkilenerek kendimde bir özgüven buldum ve saçlarımı balköpüğü rengine boyattım.Kendim boyamak istedim ancak.Kuaförün boyamasını gerektiğini söylediğinizi görünce öyle yaptım ve pişman olmadım.Kuaförümde bu rengi kendimin yakalamamın çok zor olacağını söyledi.Tekrar çok teşekkür ederim.Takip etmeye devam <3
Author Rating
51star1star1star1star1star