Bergüzar Korel saç rengi ve modelleri

By  | 

Bergüzar Korel saç rengi ve saç modeli ile her zaman ilgiyi üzerine çeken güzel oyuncularımız arasındadır.Kenan İmirzalıoğlu ile beraber oynadığı Karadayı dizisinde saçlarının genellik ile topuz saç modelleri arasından tercih ettiğini biliyoruz.Saçlarının dolgun ve güzel olması nedeniyle şampuan reklamlarında da rol almıştır.Saçları ve güzelliği ile hayranlarının gönlünü alan Bergüzel Korel oyunculuğu ile de gönüllerde taht kurmuştur.

Kendisinin doğal saç rengi kahverengidir.Ton olarak ise orta tonlarında diyebiliriz.Kendisinin her zaman doğallıktan yana olduğunu görebiliyoruz aslında.Doğal güzelliğini gölgeleyecek bir şey kullanmaktan kaçındığını da fark etmekteyiz. Daha çok doğal güzelliği ile ön planda olmak isteyen oyuncularımız arasında.Dolgun ve parıltı saçlarını yaptığı saç bakımına borçlu olduğunu bildiğimiz Bergüzar hanım bize bu yolda iyi bir örnek olmakta.

bergüzar korel saç rengi

Bergüzar Korel saç rengi ve saç boyası

2015 yılında saçlarının açık kestane renginde olduğu takip edenler hatırlayacaktır.Bergüzar Korel saç rengini saçlarında uygulamak isteyenler Koleston Set 5.4 Açık Kestana saç boyası Wella saçlarında uygulayabilirler.Yada daha tatlı ve yumuşak saç rengi isteyenler Loreal 5.3 Açık Kestane Dore Saç boyasını saçlarında kullanabilirler.Bergüzar hanımın saç rengi numarası 5/4 numaradır.Bu numaradaki farklı markaların açık kestane rengini saçlarınızda kullanabilirsiniz.

Kendisinin daha önceleri kullandığı iki farklı renk daha vardır. Bunlar koyu kumral saç rengi ve siyah saç rengidir.Koyu kumral saç rengi için 6.64 koyu kumral saç boyası tercih edebilirsiniz.Siyah saç rengi için ise Koleston set saç boyası 2/0 siyah tercih edebilirsiniz.

Bergüzar korel saç rengi

Bergüzar Korel saç modelleri

Yukarıda renk ve tonlarından bahsettik.Farkettiyseniz eğer bu saç renklerinin hepsi doğal renkler.Doğal renkler tercih etmek diğer renklere göre daha cesaret isteyen tercihlerdir aslında.Doğal renkler insanların gözlerinin alışık olduğu renklerdir.Sizin üzerinizdeki izlenim sıradan ve basit olabilir.Ancak bunu güzelliğiniz ile lehinize çevirmek tamamen sizin elinizdedir.Ayrıca bu renklere sahip olanlar saçlarını dolgun ve canlı gösterecek maskeler ve bakımlarını yapmalıdırlar.

Saç modeli tercih ederken de bu kural geçerlidir.Daha çok uzun saç modelleri arasından tercihler yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.Dalgalı ve bukleli saçlar bu renklerin vazgeçilmez modelleri arasındadır.Saç maşası ve şekillendiriciler yardımı ile kolay bir şekilde bu modelleri saçlarınızda uygulayabilirsiniz.Bergüzar Korel tercihinin de bu yönde olduğu görebilirsiniz.Sizin için en beğendiğimiz modellerini bir araya getirdik.

Bergüzar korel saç rengi

Bergüzar korel saç rengi

Bergüzar korel saç modelleri

Bergüzar korel saç modelleri

Bergüzar korel saç modelleri

Bergüzar korel saç modelleri

Bergüzar korel saç modelleri