Bob fashion saç modelleri ve bob fashion saç kesimleri

By  | 

Bob fashion saç modelleri, kısa saç seven bayanların mutlaka denemesi gereken saç modelleri arasında yer alıyor.Ayrıca saç modelinden çok bob saç kesimi olarak da bilinir.Aslında bir kesim tekniği olan bu yöntem zaman içerisinde saç modeli olarak hafızamızda yer edinmiş durumdadır. Özellikle yuvarlak yüz hatlarına sahip ve saçlarınızı kısa tutmak isteyenlerin tercih edebileceği bir saç kedim modelidir.Kısaca bu modelden bahsedecek olursak saçın ön kısımlarının kısa arka ve yan tarafların daha uzun olduğu bir kesim modeli olarak tanımlayabiliriz.Eğer gözleriniz renkli ve minyon bir yüze sahipseniz bu saç kesimini mutlaka denemenizi öneririm sizi daha genç ve tatlı gösterecektir.Özellikle uzak doğu ülkelerindeki bayanların bu saç modelini tercih etmesinin nedenlerinden biriside budur.

Minyon bir yüzünüz var ise bob fashion saç modellerinin size çok yakışacağına emin olabilirsiniz.Dikkat çekmek istiyorsanız saçlarınızın hatlarının daha keskin olması isteyebilirsiniz. Fashion modellerde daha dikkat çekici olması için daha küt ve keskin makas darbeleri olması gerekir. Keskin kesimler yüzünüzü daha fazla ön plana çıkaracaktır. Bu nedenle bu durumu dikkate almanızı öneririm. Yüzünüzde herhangi bir kalıtsal yara yada istemediğiniz bir durum söz konusu ise bu modellerden uzak durmanızı tavsiye ederim.Ön tarafın kısa olması nedeniyle daha fazla göze batacaktır.

Daha salaş bir görünüm için saçlarınızı kabartabilirsiniz. Nedense bu tarz modelleri ne zaman yazsam aklıma Marla singer gelir. Fight club karakterlerinden birisi olan Marla kısa ve salaş saçları ile efsane olmuştur.Ancak fashion modellerde çok fazla tercih edildiğini söyleyemem. Daha çok keskin çizgilere sahip kısa saç modelleri ön planda olacaktır. İş hayatında saçları ile ilgilenebilecek zamanı bulamayanlar için hem dikkat çekici hemde enerjik saç modeli olan bob fashion oldukça idealdir. Bob fashion saç modellerine yakın modeller arasında küt saç modelleri mevcut.

Bob fashion saç modelleri

bob fashion saç modelleri

bob fashion saç modelleri

bob fashion saç modelleri

bob fashion saç modelleri

bob fashion saç

bob fashion saç

bob fashion saç

bob fashion saç

bob-fashion-sac-modeli-4

bob-fashion-sac-modeli-5

bob-fashion-sac-modeli-6

bob-fashion-sac-modeli-7

bob-fashion-sac-modeli-8

bob-fashion-sac-modeli-9

bob-fashion-sac-modeli-10

bob-fashion-sac-modelleri-1

bob-fashion-sac-modelleri-2

bob-fashion-sac-modelleri-4

bob-fashion-sac-modelleri-5

bob-fashion-sac-modelleri-6

bob-fashion-sac-modelleri-7

bob-fashion-sac-modelleri-8

bob-fashion-sac-modelleri-9

bob-fashion-sac-modelleri-12

bob-fashion-sac-modelleri-13

bob-fashion-sac-modelleri-14

bob-fashion-sac-modelleri-16

bob-fashion-sac-modelleri-17

bob-fashion-sac-modelleri-18

bob-fashion-sac-modelleri-20

bob-fashion-sac-modelleri-21

bob-fashion-sac-modelleri-22

bob-fashion-sac-modelleri-23

bob-fashion-sac-modelleri-24

bob-fashion-sac-modelleri-25