Çiçekli gelin saçı modelleri

By  | 

Bayanların hayatlarında belkide en çok önem verdikleri zamanlardan birisi olan düğünlerde çiçekli gelin saçı modelleri  ve çiçekli gelin saçı tercih edilmeye başlanıyor.Daha önceleri  topuz gelin saçları tercih edilirdi.Ancak son zamanlarda daha salaş(dağınık), romantik gelin saçları tercih edilmeye başlandı.

çiçekli gelin saçı (2)

Değişen moda anlayışıyla beraber bu tapular yıkılmış oldu.Artık daha sade gösterişten uzak gelin saç modelleri tercih ediliyor.Daha sofistik, daha romantik saç modelleri bayanların tercihi arasında.Tabi ki eskiden gelen, topuz gelin saçı  modeli alışkanlığı da devam ettirilmekte.

Standartlaşan saç modellerine farklı dokunuşlar yapmak sizin elinizde, farklı aksesuarlar kullanarak saçlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.Aksesuarlar arasında en güzeli şüphesiz çiçektir.

çiçekli gelin saçı modelleri

Bayanlar hayatının en zor kararlarını evlilik kararı ve düğünlerinde ki tercihlerinde yaparlar.Bu kararlar arasında gelinlik seçimi ve hemen arkasından gelin saçı modelini seçmek gelmektedir. Standarttın dışına çıkmak istiyorsanız saç modelinizde küçük dokunuşlar yaparak daha hoş bir gelin saçına sahip olabilirsiniz.

çiçekli gelin saç modelleri

Çiçekli gelin saçı modelleri özellik ile kır düğünlerinin vazgeçilmezi arasındadır.Çiçekli gelin saçı modellerini duvaklı ve duvaksız olarak kullanabilirsiniz.Duvağınızı atmayı düşünüyorsanız ki her gelinin hayalleri arasındadır.Duvağınızı attığınızda aksesuarsız kalmamak için taç kullanabilirsiniz.

duvaklı gelin saçı modelleri 2016

Duvağınızı çiçekler ile birleştirerek farklı bir görünü kazanabilirsiniz.Bu saç modelinde çiçeklerin canlı olmasına dikkat ediniz.Seçtiğiniz çiçeklerin hemen solmayan ve dayanıklı çiçeklerden olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

cicekli gelin saci modelleri 2016

Eğer topuz saç modeli yaptırmak istiyorsanız çiçeklerden kendinize bir şapka yaptırabilirsiniz.Bu topuz saçınız ile oldukça hoş görünecektir.

kısa çiçekli gelin saçı modelleri

Kısa gelin saçı modelleri arasından bir tercih yapmayı düşünüyorsanız eğer aksesuar kullanmanız sizin için iyi bir tercih olacaktır.Duvak kullanmak istemiyorsanız çiçeklerden yapılmış bir gelin tacı kısa saçlarınız ile oldukça hoş gözükecektir.

çicekli gelin saci modelleri

Şüphesiz çiçekli gelin saçı modelleri arasında en çok yakışanlar arasında ense topuz saç modelidir.Bu saç modeline çiçeklerden oluşan yandan toka ile tamamlamanız sizi kır düğününe hazır hale getirecektir.

çiçekli gelin saçi

cicekli gelin saci

Uzun sarı saçlarınız var ise size bir tavsiyem romantik bir hava yaratmak için beyaz renkli, cipso çiçeklerden oluşan bir taç ile saçlarınızı hazır hale getirmeniz.Sarı ve beyazın uyumunu çiçekler ile daha çok fark edeceksiniz.

Çiçekli gelin saçı modelleri

cicekli düğün saçı modelleri
çiçekli gelin saci modellericicekli düğün saçı cicekli gelin saci modelleri  cicekli sac modelleri 2016 cicekli sac modelleri cicekli saç 2016 cicekli saç modelleri 2016 ciçekli gelin saçı 2016  çicekli gelin saçı modelleri çiçekli düğün saçı çiçekli gelin saçı modelleri çiçekli gelin saçı modelleri çiçekli gelin saçı
ciçekli saççiçekli sac modelleri çiçekli saç modelleri (2) çiçekli saç modelleri 2016 çiçekli saç modelleri çiçekli gelin saçı modelleri