Dağınık topuz modelleri ve Dağınık topuz saç yapımı

By  | 

Dağınık topuz modelleri,  günlük hayatınızda kolaylık ile kullanabileceğiniz saç modelleri arasındadır. Aslında topuz saç modelleri saçların daha derli ve toplu olması için tercih edilir.Daha doğal bir görünüm için topuz modellerinde saçların hepsini toplamak yerine bir kısmını topladıktan sonraki kalan diğer saçları örülmesi yada bağlanması şekliyle dağınık topuz modelleri elde edilebilir.Son zamanlarda gelin saç modelleri arasında da sıkça tercih edilen dağınık topuz, özellik ile kır düğünleri gibi konseptlerde ilgi görmektedir.Sizde sadelikten yana iseniz düğünüz de yada bu tarz özel günlerde rahatlık ile tercih edebilirsiniz. Ancak bu modelde makyajınızı çok fazla abartmamanızı öneririm.Doğal görünüm üstünü perdeleyeceği gibi hoş olmayan bir görünüm ile de sonuçlanabilir.

dağınık topuz modelleri

Dağınık topuz saç yapımı

Sizler için dağınık topuz modelinin nasıl yapıldığını anlatan videoları bir araya getirdik.Sizlerde saçlarınızda dağınık topuz modelini uygulamak istiyorsanız eğer videoyu izleyerek saçlarınızda bu saç modelini uygulayabilirsiniz.Bu modelini kendiniz evinizde rahatlık ile yapabilirsiniz.Oldukça kolay yapılan bir saç modelidir.Dağınık topuz modelini uygulamadan önce yanınızda saç tokası yada saç lastiği olması gerekmektedir.

dağınık topuz modelleri

Saçlarınızı yandan topuz yaparak da bu modeli elde edebilirsiniz.Saçlarınızı toparlamak konusunda yardımcı olması için saç tokası kullanabilirsiniz. Saçlarınızı hangi tarafta toparlamak konusunda size bir tüyo vermek isterim. Yüzümüzün iki tarafı vardır.Anlımızın ortasından, aşağıya doğru bir çizgi hayal edin.Burun ve dudaklarımızı tam ortadan ayıran. Eliniz ile iki tarafı da sırayla kapatın. Yüzünüzün hangi tarafı daha çok hoşunuza gidiyorsa saçlarınızı o tarafta toparlayabilirsiniz.Deneyin, hak vereceksiniz.

dağınık topuz modelleri

İsterseniz bu  dağınık topuz modelini, saçlarınızı arkada toparlayarak da yapabilirsiniz.Kafanızın arkasındaki saçları arkada topuz yaptıktan sonra.Geriye kalan saçlarınızı örerek topuz ile birleştirebilirsiniz.Ayrıca saçınızın ön tarafında bir tutam saçınızı bukle yaparak hoş bir görünüm ortaya çıkartabilirsiniz.

dağınık topuz saç modelleri

Kır düğünü için oldukça ideal örgülü dağınık topuz modeli. Çiçek aksesuarı ile daha hoş bir görünüm kazandırılmış.

dağınık topuz saç modelleri

Yandan toparladığınız her saç modelinde küpe kullanmayı unutmayın.Küpe tercih ederken saç modeline ve boyunuza dikkat etmeniz gerekiyor.

dağınık topuz saç yapımı

İdeal bir dağınık topuz modeli.Saçlar arkada topuz yapılmış ve diğer kalan kısımları hoş görünüm yaratmak için bukleler halinde serbest bırakılmış.

dağınık topuz saç yapımı

Tepeden topuz modelinin, dağınık olarak kullanılması, salas tarzı benimseyenlerin oldukça hoşuna giden bir saç modeli.Topuz kısmını resimde de gördüğünüz gibi taçlı toka kullanarak daha hoş ve dikkat çekici bir görünüm sağlayabilirsiniz.

dağınık topuz saç

İsterseniz saçlarınızı örerek ensenizde topuz yapabilir ve geriye kalan kısımlarını bukleli bir şekilde kullanabilirsiniz.

dağınık topuz saç

Çift topuz kullanarak da elde edebileceğiniz bir modeldir.Saçlarınızı tepeden iki tarafında da topuz olacak şekilde toplayabilir.Geriye kalan saçlarınızı yüzünüzün ön tarafında bukleler halinde bırakabilirsiniz.Oldukça hoş ve şirin bir görünüm kazandıran bu modeli marjinal saç renkleri ile fantastik bir görünüm kazanmak için deneyebilirsiniz.

dağınık topuz saç modelleri

Dağınık topuz modelleri

En çok beğendiğimiz modelleri sizler için bir araya getirdik, modelleri inceleyerek saçlarınızı istediğiniz modeli uygulayabilirsiniz.Size ilham ve fikir vermesi için bir araya getirdiğimiz modellerden beğendiklerinizi yorum olarak yazarsanız beni mutlu edersiniz.

dağınık topuz saç yapımı

dağınık topuz saç yapımı

dağınık topuz saç yapımı

dağınık topuz saç modelleri

 

dağınık topuz saç

dağınık topuz modelleri

dağınık topuz saç

dağınık topuz saç

dağınık topuz saç

dağınık topuz saç

dağınık topuz saç

dağınık topuz modelleri