Deren Talu Saç Rengi ve Deren Talu Saç Modeli

By  | 

Deren Talu saç rengi, hakkında konuşmadan önce kendisini tanıyalım.Bildiğiniz üzere Deren Talu Talu, Defne Samyelinin kızıdır.Babası Eren Talu mimar, Defne hanım ise şarkıcı ve oyuncudur. 96 doğumlu olan Deren Talu Oğlak burcudur.Saç ve göz rengi kahverengidir.Yaşının genç olmasına sık sık annesi ile beraber görmeye alışkın olduğumuz Deren, film ve dizi teklifleri aldığını biliyoruz.İleride bu sektörde ciddi işler yapacağınız düşünüyoruz.

Deren Talu Saç Modeli

Deren Talu Saç Rengi

Deren Talu Saç Rengi, kahverenidir. Doğal saç renginin yanında siyah tonlarında da saç rengini kullanan Deren hanım Rock’n Roll havası ile göz doldurduğunu söylemeden edemeyeceğiz.Yaşının verdiği duruluk ve sadelik ile cezbedici bir güzelliğe sahip olamanın yanında sade bir görüntüsü ile gözlerimizi büyülüyor.Deren Talu saç rengini, saçlarında uygulamak isteyenler için Deren Talu saç boya numarası ve markalarını sizler ile paylaşacağız.Ancak saçları kahverengi olanların bu saç rengine ulaşmak için yapması  gereken herhangi bir değişiklik olmadığını düşünüyoruz.Zira kendisi doğal saç rengini kullanmakta. Sadece daha koyu tonları elde etmek için koyu kahve saç boyası kullanabilirler.

Koyu Kahve saç numarası 3 ile başlamaktadır.Farklılık isteyenler örneğin saçların kızıl parlaklık olmasını isteyenler Palette 5-57 Işıltılı Kızıl Kahve tercih edebilirler.Yada saçlarında son zamanların modası olan küllü esintisini yakalamak isteyenler Koleston Set 5.1 Açık Küllü Kahve Saç Boyası tercihinde bulunabilirler. Loreal tercih etmek isteyenler için Loreal Excellence Kumral Küllü 6.1 tercihindede bulunabilirler.

Deren Talu Saç Rengi

Doğal saç renklerinde istenilen rengi yakalamak biraz şans işidir diyebiliriz.Ancak ortaya istenmeyen sonuç çıkma olasılığı çok düşüktür.Kahverengi gibi bir rengin istenmeyen sonuçları oldukça azdır.İstenilen renk ile elde edilen renk arasında ton farklılıkları olabilir.Ton farklıkları bulunduğunuz yerin ışığına görede farklılık gösterdiğini unutmayınız.Saçlarınız güneş ışığı ile florasan ışığı altında farklı renk tonları gözükebilir.Takıntılı değilseniz, kahverengi rengini evde kendi imkanlarınız ilede elde edebilirsiniz.Ancak istediğiniz bir kahve tonu var ise uzman desteği almanız daha doğru olacaktır.

Deren Talu Saç Boya Numarası

  • Koleston Set Krem Saç Boyası 3.0 Koyu Kahve
  • Loreal Paris 3 Koyu Kahve Excellence Creme Saç Boyası
  • Palette Deluxe Set Saç Boyası 3-0 Koyu Kahve
  • Palette Yoğun Göz Alıcı Renkler 4-65 Büyüleyici Kahve

Deren Talu Saç Modelleri

Duru güzelliği olan Deren hanımı genelde düz saçları ile görmeye alışkınız.Bu saç modelinin ona çok yakıştığını düşünüyoruz.Yüz hatlarına güvenenlerin saçlarındaki tercihi genelde düz ve açık saç modelleri oluyor.Bunun nedeni ise yüzünü daha ön planda tutarak akılda yüz güzelliği ile kalmak olduğunu söyleyebiliriz.Yüz hatlarınızda istemediğiniz kusurlar yok ise sizde saçlarınız düz yada maşalı olarak tabir ettiğimiz modeller arasından seçebilirsiniz.

Deren Talu Saç Modeli
Deren Talu Saç Modelleri
Deren Talu Saç Rengi Modeli