Duvaklı gelin saç modelleri

By  | 

Duvaksız gelin olur mu ?

Belkide düğünün en heyecanlı  anlarının başrol oyuncusu olan duvaksız gelinlik olmaz.Gelinliğin en önemli tamamlayıcıların dan birisi olan gelin duvağıdır.Bir kere bunun merasimi var yahu.

Gelin duvağı açma merasimi bu kadar önemli bir anın baş rolüdür duvak.Salondaki tüm insanların gözü o an gelinin duvağın dadır.

Bu durumda gelinlik için duvağın etkili bir yeri vardır.Duvağın doğru tercih edilmesi gerekmektedir.Seçtiğiniz duvağın gelinlikle ve sizinle uyumlu olmasının önemli bir yeri vardır.Duvak sizin şıklığınıza şıklık katacağı gibi tam tersi bir durumda söz konusu olabilir.

duvaklı gelin saçı modelleri

Sizin tarzının olmayan bir duvak yada gelinliğinizle bütünleşmeyen bir duvağı tercih etmeniz sizin açınızdan kötü olacaktır.Duvak tercihiniz ile beraber düğün boyunca belkide en önemli etkenlerden birisi haline gelen sizin en çok eleştiri olacağınız adreslerden birisi olan duvaklı gelin saçı modelleridir.Duvak ile kullanılacak saç modelinize en az seçtiğiniz gelinlik kadar dikkat etmeniz gerekmektedir.

Duvaklı saç modellerinde tercih yapmanız gereken bir durum olduğunu söylemem gerekiyor.Ya duvağınız ön planda olacak yada saçlarınız.Gelinlik modelinizi ve gelin başınız ile makyajınızı duvakla uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmekte.Bunun nedeni ise saçınızın duvak ile örtülmesi durumu söz konusu olacaktır.Bu nedenle saç modelinizi duvağınıza göre tercih ederseniz daha iyi olacaktır.

819b720b629429d258fbe9e2e5a269c2

Trend duvaklı gelin saç modelleri 2016 arasında düşük topuz ve örgülü saç modelleri en gözde ve tercih edilen modeller arasındadır.Duvağınız ve saçınızın modeli düğününüz konseptine ve size uygun olmasına dikkat ederseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Eğer topuz modeli yerine açık bir saç modeli tercih edecekseniz eğer taçlı gelin saçı modelleri arasından tercih edebilirsiniz.

Uzun boylu ve uzun güçlü saçlara sahipseniz eğer hem saçlarınızı daha belirgin bir şekilde gösterebileceğiniz hemde gelinliğinizle bir bütün olan uzun duvağınızla oldukça narin ve kibar bir görünüme sahip olabilirsiniz.

duvaklı gelin saç modelleri

Nostaljik bir görünüm yaratmak istiyorsanız dantel detaylı tül duvakları tercih edebilirsiniz.Bombeli topuz saç modeli bu tarz duvaklar için son derece uygun bir gelin saç modelidir.Duvak ayrıntısı ile yüzünüzü ön plana alabilir ve klasik bir görünüme sahip olabilirsiniz.Sade ve içerisinde çok fazla hareketin olmadığı ve sizinde ağır başlı olmanız gerektiği bir düğün merasimi istiyorsanız eğer bu saç modeli ve duvak sizin için güzel bir tercih olabilir.

duvaklı gelin saç modelleri

Hareketli topuz saç modeli ve taç en uyumlu duvak saçı modelleri arasındadır.Ayrıca bu ikile tül duvak detayı eklendiğinde ortaya oldukça estetik bir görüntü çıkmaktadır.Sizde hareketli topuz modelini tercih etmek istiyorsanız taç ve tül duvak ikilisini tercih etmeyi düşünebilirsiniz.

duvaklı gelin saç modelleri

Gelin duvağıyla uyumlu olan bukle gelin saç modeli, duvakla oldukça güzel ve zarif gözükmekte.Özellikle duvağın üzerindeki çiçek detaylandırması ile kır düğünleri için güzel bir kombinasyon oluşturmakta. Uzun saçlara sahipseniz eğer ve duvakla bütünleşen saç modeli arıyorsanız saçlarınızda bukle modelini deneyebilirsiniz.

duvaklı gelin saç modelleri

Duvaklı gelin saçı modelleri

duvaklı gelin saç modelleri

Yuvarlak yüzünüz var ve kısa saçlara sahip iseniz yandan topuz gelin saçı modeli sizin için en uygun tercihlerden birisi olacaktır.Yüzünüzü daha tatlı ve genç bir görünüm kazandıran bu model ile gelin duvağınız oldukça uyumlu olacaktır.Düğününüzde masum bir gelin havası yaratmak istiyorsanız sizin için en uygun saç modellerinden birisidir diyebilirim.

duvaklı saç modeli duvaklı saç modeli duvaklı saç modeli duvaklı gelin saç modeli duvaklı gelin saçı modeli duvaklı gelin saci modelleri duvaklı gelin saçı modeli   Gelin-duvak-modeli gelin-saçı-aksesuarları-çiçekli-taç-2015    211 6

duvaklı gelin saçı modeli

duvaklı gelin saçı modelleri (2)725d1be876d90207c8bb255ea0125b45  823e80e707b6db0054f8683688c1d61e  duvaklı gelin saç modelleri 2016  duvaklı gelin saçı modelleri 2016  duvaklı saç modelleri (2)  duvaklı saç modelleri 2016 duvaklı saç modelleri gelin saçı duvaklı

duvaklı gelin sac modelleri  duvaklı saç modelleri 2016 (2)