Elçin Sangu Saç Rengi ve Kiralık Aşk Defne Saç Rengi & Modeli

By  | 

Elçin Sangu Saç Rengi, Kiralık Aşkı izleyen hayranlarının en çok merak ettiğini konulardan birisidir.Elçin Sangunun saçlarının hangi renk olduğunu ve bu saç rengine nasıl ulaşabileceğiniz hakkında size bilgi vermeye çalışacağız.Şimdiden söyleyelim bu saç rengi görüldüğü kadar kolay ulaşılan bir saç rengi değildir.Elçin hanımın saç renginden önce kısaca bir kendisini tanıyalım.

Elçin Sangu, 1985 İzmir doğumludur.Aslan burcu olan Elçin hanım 1,68 boyundadır.Şüphesiz güzel oyuncunun, oyunculuğunu en iyi gösterdiği dizi Kiralık Aşk dizisidir.Defne karakteri ile sevenlerin karşına çıkan yetenekli oyuncu hayranları oyunculuğu ve güzelliği ile büyülediği gibi saçları ile akıllarda yer edinmiştir.

Elçin Sangu Saç Modeli

Elçin Sangu Saç Rengi (Tarçın Bakır)

Elçin Sungunun Saç Rengi kızıl ve bakır renk tonları arasındadır.Bu saç rengi gün ışığında yada farklı bir ortamda farklı görünüm kazanabilir.Bakır ve kızıl tonlarındaki saç rengi maalesef herkesin gönül rahatlığı ile saçlarına uygulayabileceği saç renkleri arasında değildir.Bu tonlar beyaz tenli hanımlara daha çok yakışmaktadır.Farklı ten rengine sahip olanlar bu saç rengini kullanmaz mı ? Elbette kullanabilir ancak istedikleri gibi sonuç ile karşılaşmaya bilirler.

Güzel oyuncu beyaz teni ve keskin yüz hatları ile bu saç rengini çok iyi taşıyor.Kabul etmek gerekir Elçin hanımın doğal bir güzelliği mevcut.Bakır saç rengi, ona gerçekten çok yakışıyor.Uzun ve dolgun saçları ile Tarçın Bakır rengi, saçları ile mükemmel bir uyum içinde.Bu saç rengini çok iyi taşıyan bir ünlü daha mevcut.Meryem Uzerli Saç rengi, incelemek isterseniz.Sizler için Elçin Sangunun Saç Rengine ulaşmanızı sağlayacak saç boya markalarını ve numaralarını aşağıda listeledik.

Tarçın Bakır Renginin tutturması zor bir renk olduğunu unutmayın.Size tavsiyemiz bu saç rengi için uzman desteği almanız olacaktır. Ten renginiz beyaz değil ise bakır ve kızıl renkleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.İlk boyama işleminden sonra saçlarınızın kızıllığına alışamayabilirsiniz. Bir kaç yıkamadan sonra saçlarınız istediğiniz tonlara gelecektir.Bu saç rengi için mor şampuan kullanmayı unutmayınız. Elçin hanım gibi doğal olarak bu saç rengine ve beyaz tene sahip olanlar oldukça şanslılar.

Elçin Sangu Saç Rengi Modeli

Elçin Sangu Saç Rengi Boya Numarası

  • Loreal Paris Excellence Intense Saç Boyası 7.43 Tarçın Bakır
  • Loreal Excellence Saç Boyası 7.43 Sultan Bakırı
  • Palette Saç Boyası Naturel 8-77 Tarçın Bakır
  • Sea Color 8/74 – Hürrem Karameli Saç Boyası

Elçin Sangu Saç Modeli

Güzel oyuncu bir çok saç modelini kullanıyor.Hepside kendisine çok yakıştığını söylemek gerekiyor.Yandan örgülü balık sırtı.Açık ve uzun saç modeli, bunun yanı sıra en çok yakışan şüphesiz yandan dalgalı uzun saç modeli olduğunu söyleyebiliriz.Elçin hanımın saç modellerini saçlarınızda uygulayabilmeniz için güçlü ve dolgulu saçlara ihtiyacınız var.Eğer sizde saçlarınızı onun saç modeli ile aynı yapmayı düşünüyorsanız saçlarınız ile daha fazla zaman geçirmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Elçin Sangu Saç Modeli ve Rengi
Elçin Sangu Saç Rengi Numarası
Elçin Sangu Saç Rengi