Gelin topuz modelleri

By  | 

Gelin topuz modelleri belkide gelinlerin en çok tercih ettikleri saç modelleri arasındadır.Topuz saç modelleri, zariflik ve zerafetin  yanı sıra asil görünümü ile vazgeçilmezlerdendir.Düğün sırasında kısa zaman içerisinde oldukça fazla hareket ediyoruz.Bu merasimlerde ve piste geçirdiğimiz zamanlarda bir hayli fazla oluyor.Bu durumlardaki hareketlilik nedeniyle saçlarımızın dağılması yada sizi engellemesi ve rahatsız etme durumu mevcut.Bu durumu en aza indiren saç modelleri arasında gelin topuz modelleri vardır.Bunun yanı sıra örgülü saç modelleri de bu durumlarda oldukça rahat etmenizi sağlayacaktır.Tabi bu size kazandırdığı bir fayda ancak saç modelimizi yüz tipimize yada gelinliğinize göre tercih etmeliyiz.Kalp ve üçgen yüz hatlarına sahip olan gelinler, gelin topuz saç modelleri arasından bir modeli tercih edebilirler.Bu iki yüz tipinde yüz hatları keskin olduğu için, ters orantı olacak ve daha çok yakışacaktır.

Gelin topuz modelleri

gelin topuz modelleri

Gelinlerde topuz saç modelinin ne kadar zarif ve sade göründüğünü kanıtlayan bir model.

gelin topuz modelleri (3)

Dağınık topuz modeli, çiçek detayı ile oldukça kır düğünlerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

gelin topuz modelleri (4)

Saçlarınızda aksesuar kullanımı gelin topuz saç modeli ile çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.Oldukça hoş bir görünüm ortaya çıkacaktır.

gelin topuz saç modelleri (2)

Yandan dağınık topuz modeli, saçlarınızda enerjiyi,hareketliliği ve moderniz mi göstermek istiyorsanız bu saç modeli sizin için uygun modeller arasında yer alıyor demektir.Çiçek detayı ile romantik bir görünüm ve hava yaratmanız sizin elinizde.

gelin topuz modelleri (6)

Zarif ve asil bir görünüm, düz topuz saç modelini gelin taçı ile bütünleştirerek düğünün kraliçesinin kim olduğunu herkese gösterebilirsiniz.

gelin topuz modelleri (8)

gelin topuz saç modelleri (1)

gelin topuz saç modelleri (2)

Örgülü topuz modeli, topuz modelleri arasında tercih edebileceğiniz en iyi modellerden diyebiliriz.Hem sizi rahatsız etmeyecek ve sürekli saçınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız hemde örgünün işlemesi ile gözleri üzerinizde tutacaksınız.Gelin topuz modelleri arasından tercih edebileceğiniz en mantıklı modellerden birisi.

gelin topuz saç modelleri (3)

gelin topuz saç modelleri (8)

gelin topuz saç modelleri (4)

gelin topuz saç modelleri (1)

Dağınık topuz modeli, bu model sizi düğününüzde biraz zorlayabilir ve kuaförde uzun zaman geçirmenize neden olabilir.Ancak hoş ve modern bir saç modeli arayanların tercih edebileceği modeller arasında.

gelin topuz saç modelleri (3)

Düz topuz modeline oldukça güzel bir örnek.Ayrıca inci detaylı saç aksesuarı ile zarif bir görünüm kazandırılmış.

gelin topuz saç modelleri (4)

Hareketli topuz modeli, farklı  ve enerjik gelin saçı isteyenlerin tercih edebileceği bir saç modeli olduğunu söyleyebiliriz.

gelin topuz saç modelleri (5)

gelin topuz saç modelleri (6)

gelin topuz saç modelleri (7)

 

gelin topuz modelleri (7)

Saçlarınızı resimde gördüğünüz gibi topuz yapabilir ve etrafını örgü ile süsleyebilirsiniz.Eğer sade bir saç modeli arıyorsanız bu sizin için oldukça ideal ve yapımı kolay bir saç modeli olacaktır.

gelin topuz modelleri (2)