Kısa saç modelleri 2016

By  | 

Birçoğumuz gibi bende saçlarına kıyamayanlar danım her  saçımı kestirmeyi düşündüğümde acaba bu sefer kısa saç modelleri arasından bir model mi seçsem diye düşünüyorum ancak tabi ki bu şekilde sonuçlanmıyor saç kesiminin sonucu.

Saç modelinin kişinin karakterini ve tarzını en iyi yansıtan etkenlerden biri olduğunu düşünüyorum.Genelde örgülü saç modellerini yandan örgülü modelleri tercih ettiğim için saçlarımı çok fazla kısa tutmuyorum.Kısa saç modellerini çok beğensem de uygulayamıyorum nedeni ise kendimi kısa saçlı olarak hayal edemiyorum.Kısa saç modellerinin orta ve uzun saçlara göre daha kısa modeli olması da beni biraz endişelendirir.Ben saç modelimi değiştirmeyi seven biriyim, moralim bozulduğu zaman yaptığım ilk iş saçımın modelini değiştirmek olur 🙂

Son yıllarda kısa saç modelleri sık görmeye başladığımız söyleyebiliriz.Bunda ünlülerinde etkisi olduğu aşikar tabi ki insanların farklılaşma istekleri de farklı saç modellerinin tercih edilmesine neden olabiliyor.Bahsettiğim gibi saç modelinin karakterinizi yansıtmanıza yardımcı olacak en önemli etkenlerden birisidir.2016 yılında kısa saç modelleri daha fazla göreceğimizi düşünüyorum.Bu yaz çok sıcak geçecek gibi saçlarını rahatlatmak isteyenlerin ve saçlarının bakımından dolayı şikayetçi olanların kısa saç modellerini tercih edeceğini düşünüyorum.

Kısa saç modelleri bakım ve kullanım kolaylığı kazandırdığını söylemem gerekiyor uzun saçlara göre bakımı daha kolay ve sizi saçınızı şekillendirme işlemi için sizi çok fazla yormuyor.Eksik tarafı ise bahsettiğim gibi çok fazla kısa saç modeli bulamıyorsunuz bu nedenle size bolca kısa saç modeli buldum.Modelleri inceleyince bende yine bir acaba saçlarımı bir dokunuş yapıp 2016 kısa saç modeli ile geçirsem mi diye düşünmedim değil 🙂

Renkli gözlere sahipseniz eğer bakır saç rengini mutlaka denemelisiniz.Bakır rengine kısa saç modeli çok tatlı bir uyum sağlamış.Pembe ruj detayına atlamayalım.

2016 kısa saç modeli

İş hayatından saçlarına fazla zaman ayıramayan bayanlar için tercih edebilecekleri bir kısa saç modeli

katlı kısa saç modeli

Kısa gelin saçı modeli olarak tercih edebileceğiniz vintage tarzında aksesuarlı saç modeli bu saç modeli bana marilyn monroe hatırlattı saçlarınıza nostaljik bir hava katmak istiyorsanız bu model sizin için iyi bir tercih olabilir

kısa gelin saç modelleri 2016

Kısa ve örgülü bir saç modeli arıyorsanız sizin için ideal bir saç modeli sarı renklere sahip olanlar için oldukça güzel bir görünüm kazandıracağını düşünüyorum.Üçgen yüz hatlarına sahipseniz bu saç modelini tercih edebilirsiniz.

örgülü kısa saç modelleri

Kısa ve dalgalalı saç modeli arayanlar için güzel bir tercih bu saç modelinin sizi daha genç  göstereceğini düşünüyorum.

dalgalı kısa saç modelleri

Cesaret isteyen kısa saç modelleri arasında olduğunu söylemem gerekiyor.Günlük hayatta çok fazla rastlamadığımız saç modeli olduğu için farklılık yaratmak istiyorsanız ve yüz hatlarınıza yakışacağını düşünüyorsanız tercih edebileceğiniz bir saç modeli.

kısa saç modelleri

Kıvırcık kısa saç modeli istiyorsanız tercih edebileceğiniz güzel bir model yüzünüzü daha ön planda tutan bu saç modeli ile daha etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

kısa gelin saç modelleri

Hem kısa, hem dalgalı, hemde dağınık, bu saç modelinde saçlarınızın kırılmadığına ve saç uçlarının bakımlı olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor bunun için saç bakım kremleri kullanabilirsiniz.Kırık saçlar istenmeyen bir görünüme neden olabilir.

kolay kısa saç modelleri 2016

Gülben ergenden tanıdığımız kısa ve dalgalı saç modeli tercih edebileceğiniz hoş kısa saç modelleri arasında

kolay kısa saç modeli

Düz saçları daha çok seviyorsanız ve saçlarınızı kısa kestirmeyi düşünüyorsanız kolay bir şekilde bu saç modelini yapabilirsiniz.Bu saç modelinde makyajınızı çok fazla abartmamanızı öneririm sade bir saç modeli bu nedenle daha doğal makyaj tercih etmeniz daha hoş olacaktır.Doğal ve sade görüm isteyenlerin tercih ettiği bu model ile saçlarınıza hoş bir görünüm katabilirsiniz.

kısa düz saç modelleri

Minyon bir yüze sahipseniz size çok yakışacağını düşündüğüm 2016 kısa saç modeli.Oldukça hoş ve tatlı bir görünüm kazandıran bu model ile daha genç ve enerjij bir görünüme sahip olabilirsiniz.

kısa saç modelleri 2016

İş kadınların tercih edebileceği etkileyici ve asil bir görünüm kazandıran kısa saç modeli saçınızın modelinin karakterinizi yansıttığını düşündüğümüzde iş hayatında ilerleyen bakımlı güzel saçlara sahip olmak isteyenlerin tercih edebileceği ve size farklı güzel bir hava katacağına inandığım saç modeli.

2016 kısa saç modelleri

Rihanna saç modeli, bu saç modeli gördüğüm zaman nedense japon erkekler aklıma geliyor 🙂

2016 Rihanna kısa saç modeli

Eğer yüz hatlarınızın daha belirgin ve etkileyici bakışlara sahip olmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz saç modelleri arasında.Emma Watson saç modelini inceleyerek bu model hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Emma Watson kisa sac modelleri

2016 yılında en çok tercih edilen saç modelleri arasında yer alan yandan dalgalı saç modelinin kısa modelini tercih edebilirsiniz.Kalp yüz şekline sahipseniz bu saç modeli mutlaka denemenizi tavsiye ederim.Kalp yüz şekline sahip olanlar için yandan saç modeli iyi bir tercih olacaktır.

kalp yüz şekli için kısa saç modeli

Eğer yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz size en çok yakışacak modellerden birisi olduğunu düşünüyorum.Tatlı ve hoş görünüm arayan bayanlar için oldukça uygun bir saç modeli.

katlı kısa saç modeli 2016 kısa bob kıvırcık kısa saç modeli kızıl kısa saç modeli

Saçlarınızla çok zaman kaybetmek istemiyorsanız sizin tercih edebileceğiniz en pratik saç modelleri arasında yer alan açık kısa saç modeli

2016 kısa saç modelleri kısa saç modelleri 2016

Yalan dünya dizisinden tanıdığımız Gonca Vuslateri saç modeli hoşunuza gittiyse eğer bu modeli deneyebilirsiniz.

gonca vuslateri kısa saç modeli

Kısa saç modeli dediğimizde aklımıza gelen ilk ünlüler arasında Marilyn monroe ve onun kısa sarı saçları vardır.

marilyn monroe kısa saç modeli

Daha kısa saç modeli isteyenlerin tercih edebileceği modeller arasında

ünlü kısa saç modeli