Kızıl saç rengi ve kızıl saç rengi modelleri

By  | 

Kızıl saç rengi ve kızıl saç rengi modelleri trend bayan saç renkleri arasındadır.Şarap gibi kadın deyiminin saçlarımızı yansıması da diyebiliriz aslında.Kızıl saç rengi ihtişamlı ve cezbedici bir görüntüye sahiptir.Etkileyici saçlara sahip olmak isteyenlerin tercih edeceği saç renklerindendir.kızıl dalgalı saç modeli

Kızıl saç rengi kimlere yakışır ?

Özellikle beyaz tenli bayanlara çok yakıştığını söyleyebiliriz.Açık tenli bayanlarda daha etkileyici bir duruşu olan kızıl renginin renkli gözlerle olan uyumu tartışılmazdır.Oldukça çekici bir renk olduğu için makyaj yapmanıza gerek olmadığını düşünüyorum.Daha doğal bir güzelliği bürünmek için makyaj yapmadan bu saç rengini kullanabilirsiniz.Makyaj yapmak istiyorsanız da fazla abartmadan makyaj yapmanızı tavsiye ederim.Far ve allık kullanabilirsiniz.Tabi abartmamak şartıyla.

Hem marjinal hemde asil bir görünümü olduğunu söylemek istiyorum. Standartın dışında görünümü sağlayan kızıl renk ayrıca oldukça kadınsı bir duruş veriyor.

kızıl saç modelleri 2016

Kızıl saç rengi modelleri

Kızıl rengin, uzun saç rengi olduğunu söyleyebiliriz aslında.Saç modellerini de incelediğiniz de bu söylediğime doğruluk payı vereceksiniz.Uzun ve düz saç modellerinin kızıl renge daha çok yakıştığı ve daha cezbedici durduğunu kızıl saç rengi modellerini inceleyerek görebilirsiniz.Bunun nedeni ise canlı bir renk bu nedenle saçlarınızı açarak daha ön planda tutmanız gerekmekte.Saçlarınızı daha hacimli ve gösterecek modellerin yanı sıra daha hoş bir görünüm için saçlarınıza bukleler yapabilirsiniz.Ayrıca kızıl rengin ön popüler modeli şüphesiz uzun saçlar ve ön tarafın küt kesildiği modeldir.

Beautiful-bright-red-hair-color-shown-by-our-DIY-dye-fashion-girl

Rihanna saç rengi

Rihanna genelde farklı saç renkleri ve modelleri ile hayranlarının karşısına çıkmakta ama Rihanna’ya en çok yakışan saç renginin kızıl olduğunu düşünüyorum.Daha enerjik ve etkileyici bir görünüm kazandırıyor.

Çilek-kırmızısı-saç-rengi-4

 

kızıl saç modeli 2016

İrem SAK saç rengi

Yalan dünya dizisinin ünlü karakterleri Tülay(İrem SAK) saçı ile bütünleşmiş bir karakterdi diyebiliriz.Kızıl renkteki uzun saçları ile bizlere kendini sevdirmiş bir dizi karakteriydi.

irem-sak-sac-rengi

kızıl saç modeli 2017

 

kızıl saç rengi (2)

kızıl saç rengi

kızıl saç rengi modeli 2016

kızıl saç rengi modelleri (2)

kızıl saç rengi modelleri

kızıl saç rengi

kızıl saç reni

kızıl saç

kızıl uzun saç modeli

kızıl uzun saç rengi

kizil-sac-rengi-kullananlar

neon kızıl saç modeli

neon kızıl saç rengi

shades-of-red-hair-21