Leyla Tanlar saç rengi ve saç modelleri

By  | 

Leyla Tanlar saç rengi, inceleyeceğimiz bu yazımızda.Leyla Tanlar hakkında kısa bilgiler vererek yazıya başlayalım.97 doğumlu olan genç oyuncu izleyicilerin karşısına ilk defa Paramparça dizi ile çıkmıştır.Dizide Cansu karakterini canlandıran genç oyuncu dizide ön plan olan karakterler arasında yer almaktadır.Sempatik ve mütevazi tavırları ile izleyenlerin dikkatini çeken Leyla Tanlar kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Genç yaşında dikkate değer bir oyunculuk kariyeri sergileyen güzel oyuncu kullandığı saç renkleri ve modelleri ile hayranlarının dikkatini çekmiştir.Bu yazımızda Leyla Tanların saç rengini ve modelini inceleyeceğiz.

leyla tanlar saç modelleri

Leyla Tanlar Saç rengi ve boya numarası

Kariyerinin başlarında doğal saç rengi ile karşımıza çıkan yetenekli oyuncu.Daha sonralardan farklı saç renkleri ile sevenlerin karşısına çıkmıştır.Soğuk ten rengine sahip olmasından dolayı daha açık renkleri tercih ettiğini görebiliyoruz.Daha çok tercihini sarı tonlarından yana kullanıyor.Sarı tonlarındaki hali için altın sarı saç rengini tercih edebilirsiniz.Ancak kendisi genellik ile geçişli renkleri kullanmaktan yana. Bu renk için Naturigin organik saç boyası 10.3 Altın sarısı saç boyasını tercih edebilirsiniz.Bu rengi küllü sarı yada ombre sarı olarak da kullanabilirsiniz.

leyla tanlar saç rengi

Leyla Tanların daha koyu saçlara sahip olduğu zamanlardaki rengi orta kumral rengidir.Doğal saç renkleri arasında yer alıyor ve kendisine çok yakıştığını söyleyebilirim.Uzun ve bukleli saç modeli ile oldukça hoş duran bu rengi sizlere de tavsiye ederim.Bu saç renklerini tercih edecekseniz ten renginiz açık renklerde olmasına dikkat ediniz. Yoksa saçlarınızı sıradan bir hale getirebilirsiniz.Sıcak makyaj ile açık ten renginizi etkileyici bir hale dönüştürmek sizin elinizde.

Saçlarınızı daha koyu tonlarında istiyorsanız eğer Schwarzkopf Deluxe 6.0 koyu kumral saç boyasını tercih edebilirsiniz.Leyla Tanlar gibi içerisinde daha çok sarı tonlarının bulunmasını istiyorsanız Loreal Paris Casting Crema Gloss 700 blond yada Schwarzkopf Deluxe 7.0 kumral saç boyasını tercih edebilirsiniz.

Leyla Tanlar saç modelleri

Sizler için güzel oyuncunun en çok beğendiğimiz saç modellerini bir araya getirdik.Sizde saçlarınızı Leyla Tanlar saç modelleri arasından tercih etmek istiyorsanız eğer aşağıdaki resimlere göz atabilirsiniz.

leyla tanlar saç rengi

leyla tanlar saç rengi

leyla tanlar saç rengi

leyla tanlar saç rengi

leyla tanlar saç rengi

leyla tanlar saç rengi

leyla tanlar saç modelleri

leyla tanlar saç modelleri

leyla tanlar saç modelleri

 

leyla tanlar saç modelleri

leyla tanlar saç modelleri