Meryem Uzerli saç rengi ve Hürrem Sultan saç modeli

By  | 

Meryem Uzerli saç rengi ile bir dönem oldukça trend olduğunu söyleyebiliriz aslında.Bakır rengindeki saçları ve sempatik tavırları ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı.İsterseniz öncelik ile her zaman ki gibi Meryem Uzerliyi biraz yakından tanıyalım.1983 yılı doğumlu olan Meryem Uzerli, Almanya doğumludur.

Konuşmasında ki o tatlılığın buradan geldiğini söyleyebiliriz. Babası Türk, annesi ise Alman olan güzel oyuncu, bildiğiniz gibi hepimizin gönlünü Muhteşem Yüzyıl dizi ile aldı.Duru bir güzelliğe sahip olan Meryem Uzerli aynı zamanda etkileyici saçlara sahip, bu nedenle Elidor markasının reklam yüzü olarak tv ekranlarında karşımıza çıktı.

Meryem Uzerli saç rengi ve saç boya numarası

Merak ettiğiniz saç rengini Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan rolünde olan saç rengi olduğunu düşünüyorum.Onun için sizler ile bu dizideki saç rengini paylaşacağım.Meryem Uzerli’nin buradaki saç rengi bakır kızıl olarak bildiğimiz saç rengidir.Tarçın kızıl saç rengide bu renge yakın renkler arasındadır.

Daha önceki konularımızda bakır saç rengi hakkında bir inceleme yapmıştık.Bu saç renklerine Palette doğal renkler 8-77 Tarçın bakır saç boyası ve Deluxe 7-77 Yoğun bakır saç boyası ile ulaşabilirsiniz.Bu renge ulaşmak için profesyonel yardım almanız gerekebilir.Bu yüzden saçlarınızı kendiniz boyamak yerine kuaför yardımı almanız daha doğru olacaktı.

Bakır ve kızıl saç renkleri beyaz tenli bayanlarda oldukça etkileyici oluyor.Gözleriniz de renkli ise bu saç rengi ile güzel bir uyum içinde olacaktır.Meryem Uzerli ten rengi ve renkli gözleri bu saç rengine oldukça uyumlu olduğunu söylememiz gerekiyor.Beyaz ten rengine sahipseniz eğer bu saç rengini denemenizi tavsiye ederim.

hürrem sultan saç rengi

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Bir çoğumuzun aklıma Hürrem Sultan saç modeli olarak kazınan bu modelleri beraber inceleyelim.Uzun saçlara sahip olan Hürrem Sultan bukleli saç modelleri arasında tercih etmiş görünüyor.Bu saç modeline maşa yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.Ancak saçlarınızın uzun olması gerektiğini söylememiz gerekiyor.İsterseniz saçlarınızı yüzünüzün diğer tarafından sarkıtarak yüzünüzü daha fazla ön planda tutabilirsiniz.

Yada daha asil bir görünüm için saçlarını iki taraftan salarak saç taçı aksesuarı kullanabilirsiniz.Günlük hayatınızda bu saç modelini kullanmak oldukça iddialı bir tercih olabilir ancak özel günlerde özellik ile düğünlerde kullanabileceğiniz bir saç modeli ve aksesuardır.

Meryem Uzerli günlük yaşamında da saçlarını bukleli modelleri kullanarak karşımıza çıktığını görüyoruz.Uzun saçlarını daha fazla ön planda tutarak sergilemek en doğal hakkı olduğunu düşünüyorum.Nitekim bir saç şampuanı markasının yüzü olmasının nedenlerinden biriside bu olduğunu düşünüyorum.

hürrem sultan saç rengi

 

hürrem sultan saç modelleri

 

meryem uzerli saç rengi

meryem uzerli saç rengi

meryem uzerli saç modeli

meryem uzerli saç modeli

meryem uzerli saç modelleri

meryem uzerli saç modelleri