Mine Tugay saç rengi ve modelleri

By  | 

Mine Tugay saç rengi,  kendisi gibi bir zaman oldukça ilgi gördü.1978 doğumlu olan güzel oyuncu.Farklı dizi ve filmlerde oynadı.Başarılı ve güzel oyuncu bu zamana kadar ciddi bir hayran kitlesine ulaştı.Fiziği ile genç oyunculara taş çıkaran Mine hanım saçları ile de hayranlarını etkilemeyi başardı.Kendisine çok yakıştığını düşündüğüm bir saç rengine sahip.

Olgun kişiliğine ve görünüme son derece yakıştığını düşünüyorum.Gerek saçlarının uzun hali gerekse omuz hizasındaki haline saç rengi çok hoş bir görünüm kazandırıyor.Kendisinin bu renkten vazgeçmemesini öneririm.Kendisinin doğal saç rengi kumral rengidir.Ancak kumral saç rengi çok sıradan renkler arasında olduğu için ten ve göz rengine daha çok yakışan bakır tonları tercih etmiştir.

mine tugay saç modelleri

Mine Tugay Saç rengi ve boya numarası

Saç rengi olarak bakır tonlarını tercih eden Mine Tugay.Bu renk tonları arasında saçlarının rengini değiştirdiğini söyleyebiliriz.Bir dönem saçlarını sarı tonlarında da boyatmıştı.Ancak hayranları onu genellik ile bakır tonlarında saçları ile hatırlayacaktır.Bir çok rol aldığı dizide bu saç rengini tercih etmiştir.

Beyaz ten rengine sahipseniz.Ayrıca gözleriniz renkli ise, bakır ve kızıl saç renkleri sizi bambaşka bir görüm kazandıracaktır.Mine Tugay açık ten rengine ve renkli gözlere sahip olduğu için bu saç rengi ona çok yakışıyor.Ancak elde etmesi ve bakımı zor bir renk olduğu hatırlatmak isteriz.

Sizde saçlarınızı bu renkte yapmak istiyorsanız,

Schwarzkopf Deluxe 7-77 Yoğun bakır saç boyası yada Palette Deluxe 7.77 Yoğun bakır saç boyasını tercih edebilirsiniz.Hangi marka olduğunun çok fazla bir önemi yok.İstediğiniz markayı tercih edebilirsiniz.Ancak 7-77 olmasına dikkat ediniz.

Açık saç rengine sahipseniz eğer, bu saç rengine ulaşmanız çok zor olmayacaktır.Ancak koyu tonlarda saç rengine sahipseniz uzman yardımı almanızı öneririm.Saçlarını açmanız gerekecek ve işlem deneyim gerektiren bir iş.Saçlarınızda hüsrana uğramak istemiyorsanız eğer kuaför yardımı almanız doğru olacaktır.

Mine Tugay saç modelleri

Sizler için Mine Tugay en güzel saç modellerini bir araya getirdik.Saçlarını Mine hanımın saç modelleri arasından tercih etmek isteyenler için güzel bir kaynak olacak.Modelleri inceleyerek sizlerde saçlarınızı kendinize yakıştırdığınız modeli uygulayabilirsiniz.Kendisi genellikle saçlarını hacimli ve dolgun gösterecek modelleri tercih ediyor.

mine tugay saç rengi

mine tugay saç rengi

mine tugay saç rengi

mine tugay saç modelleri

mine tugay saç modelleri

mine tugay saç modelleri

mine tugay saç rengi5

mine tugay saç modelleri