Neon saç rengi ve neon saç rengi modelleri

By  | 

Neon saç rengi, son zamanların trend saç modası akımları arasında yerini alıyor.Saçlarınızın uçlarının rengarenk boyanması yada tamamen boyanması ile yapılan bu saç rengi dikkat çekici ve farklı görünümü ile ilgi görüyor.Normal saç renklerine göre daha açık ve fosforlu renkler tercih edilir.Tek renk yada iki farklı neo saç rengi ile saçlarınızı boyama işlemini yapabilirsiniz.Saçlarınıza ve size farklı bir hava katacağı kesin olan neon saç renkleri ile etrafınızdakiler ilgisini ve dikkatini oldukça fazla çekeceğiniz kesin. Ülkemiz çok fazla rastlanmasada yurtdışında neo saç renkleri oldukça ilgili görmekte özellik ile genç kızlar bu akıma fazlasıyla ilgi gösteriyorlar.Moda defilelerinde, farklı tasarımları daha iyi yansıtmak için neon saçların tercih edildiğini biliyoruz.

Saçlarınızın hepsini neon saç rengine boyatmak size aşırı gelecek ise eğer sadece saç uçlarınızı neon renklere boyayarak hoş ve tatlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.Pembe ve mavi renkler oldukça sık tercih edilen neon renkler arasındadır.Neon renkler konusunda dikkat etmeniz gereken konu ise ten renginizdir.Eğer esmer yada koyu ten rengine sahipseniz neon saç rengi modelleri arasında bir tercih yapmanızı önermem.Neon saç renkleri daha çok beyaz tenli bayanlara yakışmaktadır.Beyaz tenli ve minyon yüz hatlarına sahipseniz açık pembe ve ombre mavi saç rengini saçlarınızda denemenizi öneririm.

Neon saç rengi modelleri

neon saç rengi (1)

Pembe renk şüphesiz ki bayanların rengidir.Neon pembe saç rengi ise asi bayanların rengi olacağı kesin gibi.Oldukça dikkat çekici ve etkileyici bir görüntüye sahip olan bu saç rengi ile etrafınızdakileri etkilememeniz neredeyse imkansız gibi.

neon saç rengş

Birbirine en çok yakışan ikili neon renkleri olan mavi ve yeşil neon saç rengidir.Mavi daha koyu olduğu için saç diplerinizde kullanmanız daha uygun olacaktır.Her zaman koyu renkleri saç diplerinde daha açık olan renkleri ise saç uçlarında kullanmanız daha güzel bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

neon saç rengi modelleri (3)

Rihannadan tanıdığımız kızıl(kırmızı) neon renk, tehlike çanları çaldıracak cinsten. Etrafınızdakilerin sizi gördüğünde durup bir daha bakmasını ve düşünmesini sağlayacak olan bu renk karakterinizi dışan yansıtmanıza yardımcı olabilir.

neon saç rengi modelleri (6)

Neon renkleri saçlarında daha sade bir şekilde uygulamak isteyenlerin saçlarınızın uçlarına balyaj ile neon renkler arasından istediğiniz renkleri verebilirsiniz.Saçlarınıza yaptığınız bu küçük ama renkli dokunuş sizin enerjisini değiştireceği gibi dikkatleride üzerinize çekecektir.

neon saç rengi

Belkide en asi saç renkleri arasında olan turuncu neon saç rengi ile oldukça iddalı olacağınız kesin ancak bu saç rengi cesaretli kadınların tercih edebileceği bir renk olduğunu söylemek isterim.

neon saç rengi (2)

neon saç rengi (3)

neon saç rengi (8)

neon saç rengi modelleri (1)

neon saç rengi modelleri (2)

 

neon saç rengi modelleri (4)

 

 

neon saç rengi modelleri (7)

 

neon saç renkleri

neon saç rengi modelleri