Okul saç modelleri ve okul için saç modelleri

By  | 

Okul saç modelleri, okullarında açılması ile ilgi odağında olan saç modelleri arasında, okul için saç modelleri arasında tercih ederken okulun kurallarına uygun olan modelleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır.Nitekim ülkemizde çok fazla abartılı saç modellerine izin verilmemektedir.Bu neden okula giderken yapılabilecek saç modelleri genellik ile örgülü saç modelleri yada kısa saç modelleri arasında yer almaktadır.

okul-sac-modelleri-yapilisi-6

okul-sac-modelleri-yapilisi-7

Okula giderken tercih edebileceğiniz birbirinden güzel saç modellerini sizler için bir araya getirdik.Size ve okulunuza uygun olan saç modelleri arasından tercih edebilir ve saçlarınızı daha etkileyici bir görünüm sağlayabilirsiniz.Çok fazla açık saç modellerini tercih etmenizi önermiyorum.Nitekim açık saçlar okul hayatınızda sizleri zor durumlarda bırakabilir.Sürekli toplamak zorunda kalabilirsiniz.

okul-icin-kolay-sac-modelleri-2

Okula gitmekteki amacımız eğitim ve öğretim olduğu için önceliği her zaman okul hayatımıza ve derslerimize vermemiz gerekir bu nedenle sizin için daha az zamanınızı alan yapımı kolay saç modellerini tercih etmek daha uygun olacaktır.Sabah kalktığınızda okula geç kalmanıza neden olmayacak ve sizi saatlerce ayna karşısında tutmayacak ayrıca hoş ve size yakışan saç modellerini tercih etmek birinci önceliğiniz olmalıdır.

Okul saç modelleri

okul-icin-kolay-sac-modelleri-3

Düz saçlara sahip olanlar saçlarından bir tutam arkaya doğru örgü yapabilir ve düz saçlarını daha etkileyici hale getirebilir.

okul-icin-kolay-sac-modelleri-4

Balık sırtı karışık örgülü model, okul için biraz zor bir saç modeli aslında ancak görünüm olarak sizi diğer öğrencilerden farklı yapacak modeller arasında.

okul-icin-kolay-sac-modelleri-5

Okul için saç modelleri arasında en ideal saç modeli şüphesiz lastik toka ile saçlarınızı arkada toplamanız dır.

okul-icin-kolay-sac-modelleri-6

Okul saç modelleri, okulun kurallarına uygun olması gerekmektedir.Eğer bulunduğunuz okulda çok sıkı kurallar yok ise saçlarınızı modelimizde gördüğünüz gibi arkadan toka yada kurdele yardımı ile açık saç modeli yapabilirsiniz.

okul-icin-kolay-sac-modelleri-1

İlgiyi üzerine çekmek isteyenler saçlarını neon renklerdeki ipler ile kombin yaparak çift örgü yapabilir.Ancak bu saç modeli öğretmenlerin dikkatini çekebilir ve yasaklayabilirler.Beden eğitimi gibi derslerde yada kolejde eğitim görenler için bu saç modeli sorun olmayacaktır.

okul-icin-kolay-sac-modelleri-9

okul-icin-sac-1

okul-icin-sac-2

okul-icin-sac-3

okul saç modelleri

okul-icin-sac-5

Kısa saçlara sahip olanlar saçlarını örgü ile arkadan topuz yapabilir.Bu model okul için oldukça ideal ve kullanışlıdır.

okul-icin-sac-6

At kuyruğu saç modelini çift örgü ile detaylandırabilir ve daha kullanışlı hale getirdiğiniz gibi oldukça rahat edeceksiniz.

okul-icin-sac-7

Saçlarınızın bir tarafını açık ve düz bir şekilde bırakabilir yanlarından ince örgüler ile daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

okul saç modelleri

Hem güzel hemde rahat örgülü saç modelleri ile okul için saçlarınızı daha iyi bir hale getirebilirsiniz.Uzun saçlarınızı seviyorsanız bu sizin için en iyi modeller arasındadır.Saçlarınızı sürekli düzeltmek yerine örerek rahat saçlara kavuşabilirsiniz.

okul-icin-sac-9

Uzun saçlarınızı arkadan ikili örerek uçlarını resimdeki gibi salabilirsiniz.Rahat ve kullanışlı bu saç modeli okul hayatınızda sizin başınızı ağrıtmayacak modeller arasındadır.

okul-icin-sac-modelleri-1

Orta uzunluktaki saçlarınızı arkadan topuz yaparak birleştirebilirsiniz.Oldukça şık görüne bu saç modelini yapmak sanıldığı kadar zor değildir.

okul-icin-sac-modelleri-2

okul-icin-kolay-sac-modelleri-7

Okul saç modelleri arasında yer alan ve basit ve güzel görünüme sahip olan örgülü at kuyruğu modeli okulda farkınızı ortaya çıkartacaktır.

okul-icin-sac-modelleri-3

Düz saçları sevenler için saçlarınızın yanlarından üçlü bir  şekilde ince örgü yapabilir ve geri kalanını düz bırakabilirsiniz.

okul-icin-sac-modelleri-4

Okul hayatında uzun saçlarınıza izin verilmiyor ancak saçlarınızdan vazgeçemiyorsanız örgülü topuz yada saçlarınızı örerek arkada birleştirebileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz.

okul-icin-sac-modelleri-5

Eğer saçlarınız ile uğraşmayı seviyorsanız saçlarınızı arkadan tek bir örgülü ile şerit yapabilir ve geri kalanını açabilirsiniz.Okul saç modeli için çok uygun olmasa da deneyebileceğiniz bir model.

okul-icin-sac-modelleri-6

Balık sırtı saç modeli şık görünümü ve rahatlığı ile okul için ideal bir saç modelidir.Günlük hayatınızda da sıklıkla tercih edebileceğiniz bu model okulda sizi farklı göstereceği gibi saçlarınızı düzeltmek zorunda bırakmayacaktır.

okul-icin-sac-modelleri-7

okul-icin-sac-modelleri-8

Kısa saçlar için saçlarınızı örerek arkada topuz hale getirebilirsiniz.

okul-icin-sac-modelleri-9

At kuyruğu saç modeli sade ve şık modeller arasındadır.Bu saç modelini örgülü ile birleştirerek daha şık hale getirebilirsiniz.

okul-icin-sac-modelleri-10

okul-sac-modelleri-yapilisi-1

okul-sac-modelleri-yapilisi-2

Çift örgülü saç modeli yapımı kolay olması ve şirin görünümü ile tercih edebileceğiniz okul saç modelleri arasındadır.

okul-sac-modelleri-yapilisi-3

okul-sac-modelleri-yapilisi-4

okul-sac-modelleri-yapilisi-5