Özgü Namal saç rengi ile saç boyası ve saç modelleri

By  | 

Özgü Namal saç rengi, bugün inceleyeceğimiz ünlü saç modellerinden birisi.1978 İstanbul doğumlu olan sanatçının annesi Selanikli babası ise Makedonya kökenlidir.Ekranlarda uzun yıllardan beri profesyonel oyunculuk yapmakta olan Özgü Namal bir çok sinema filmi ve dizide rol almıştır.Ancak kariyerinin parladığı dizi Kurtlar Vadisi dizi olmuştur.Burada Elif karakterini canlandıran Namal geniş hayran kitlesine ulaşmıştır.

özgü namal saç modeli

Özgü Namal saç rengi ve boya numarası

Kendisinin doğal rengi kahverengidir.Ayrıca kendisi uzun yıllar doğal saç rengini ve kahverengi saç tonları saçlarında kullanmıştır.Ancak son yıllarda karşımıza siyah saç rengi ile çıkmaktadır.Eğer doğal saç renginiz siyah ise bu saç rengine ulaşmak için saçlarınızı boyatmak zorunda değilsiniz.

Ancak farklı bir saç rengine sahipseniz eğer Loreal Excellence 1.01 derin saf siyah saç boyası kullanarak saçlarınızı siyah renge boyayabilirsiniz. Burada markanın hangisi olduğunu önemli değildir aslında 1.01 siyah renktir.Farklı markalarında siyah renkleri mevcuttur.Numarası 1.0 yada 1.01 olarak değişebilir.

özgü namal saç modeli

Özgü Namal saç modelleri

Sempatik ve samimi duruşu ile doğal bir güzelliği olan Özgü Namal, saç modelinde bu duruşunu değiştirmediğini görüyoruz.Bir çok fotoğrafında bukleli uzun saçları ile karşımıza çıktığını görebilirsiniz.Kurtlar vadisi dizisinde ise saçlarının düz ve açık modelde olduğunu biliyoruz.

Bu saçlara ulaşmak için düzleştirici kullanabilirsiniz.Ancak saçınızı yakmamaya dikkat etmenizi öneririm.Saçlarınızı çok fazla ısıya maruz bırakmak saçlarınızı yıpratır ve kurutabilir.Bunun için saç kremi kullanmanızı tavsiye ederim.

Bukleli saçlar için ise seramik ısıtmalı saç şekillendiricilerinden birisini kullanabilirsiniz.Seramik olmasına özen gösteriniz profesyonel kullanımlarda bu modellerdeki ürünler kullanılmaktadır.Saçlarınızda istediğiniz bukleleri kolayca yapabileceğiniz gibi düşük ısılarda bile saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.Buda saçlarınızın fazla yıpranmamasını sağlar.

Özgü Namal saç modeli tercih ederken doğallığını bozmayacak modelleri tercih ettiğine dikkat ediyoruz.Saç rengini bile değiştirmeyen güzel oyuncu halinden memnun gözüküyor.Nasıl olmasın ki sempatik ve doğal bir güzelliği var.

özgü namal saç rengi

özgü namal saç rengi

özgü namal saç modeli