Romantik gelin saçı ve romantik saç modelleri

By  | 

Romantik gelin saçı ve romantik gelin saçı modelleri şüphesiz en beğendim gelin saç modelleri arasında.Film setinden çıkmışcasına bir hava veren bu saç modeli ile düğününüz sizin için hayatınızın en güzel sahnesi olacağına emin olabilirsiniz.Bu saç modelinin herhangi bir kuralı yada versiyonu yok.Aksesuar olarak çiçek kullanımı oldukça yoğun olarak görülmekte.”Kadınlar birer çiçektir” 🙂 Romantik saç modeli için uzun saçlara ihtiyacınız olacak.Bu nedenle saçlarınızı düğününüze kadar uzatsanız ve bakımı yapsanız iyi olur.Bu saç modellerini gördüğünüz başka bir model yaptırmayı düşünmeyeceksiniz.Saçlarınızı daha kolay uzatmanız ve bakımını yapmanız için püf noktalar arıyorsanız eğer saç bakımı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Size tavsiyem ise burada çiçek seçimini rastgele yapmamanız sizi en iyi ifade eden çiçek seçimini yapmanız saçlarınıza daha fazla anlam yükleyecektir.Bu saç modelinde saçlarınızı arkadan topuz yada yandan topuz yaparak çiçek ile süsleyebilirsiniz.Yada balık sırtı saç modelini kullanabilirsiniz.Çiçek sevmiyorsanız ve kendiniz ile bütünleştiremiyorsanız eğer saçlarınızda romantizmi ortaya çıkaracak etraftakileri ve damadı etkisi altında bırakacak hoş ve zarif bir aksesuar seçimi yapabilirsiniz.Aksesuarlı gelin saçı modelleri daha  önce incelediğimiz modelleri inceleyebilirsiniz.

Romantik gelin saçı modelleri

romantik gelin saç renkleri

romantik gelin saçı (1)

romantik gelin saçı (2)

romantik gelin saçı (4)

Üstten topuz saç modeli, en sık tercih edilen gelin saç modelleri arasında diyebilirim.Ancak buradaki detay çiçek ile bütünleştirilmesi.Çiçek burada saçınıza ve size daha estetik bir görünüm kazandırmakta.

romantik gelin saçı (6)

romantik gelin saçı (8)

romantik gelin saçı (10)

romantik gelin saçı (11)

romantik gelin saçı (12)

romantik gelin saçı (14)

Balık sırtı örgü saç modeli, çiçekler ile birlikte kullanıldığında ortaya oldukça güzel bir saç modeli çıkmış.Güçlü ve dolgun saçlara sahipseniz eğer sizde bu saç modelini özel gününüzde kullanabilirsiniz.

romantik gelin saçı (15)

romantik gelin saçı (17)

romantik gelin saçı (18)

romantik gelin saçı (20)

Daha sade,daha asil,daha resmi bir saç modeli istiyorsanız eğer saçlarınızı modelde gördüğünüz gibi arkadan topuz ve çiçek detayı ile birleştirebilirsiniz.

romantik gelin saçı (21)

romantik gelin saçı modelleri

Kır düğünlerinin vazgeçilmez aksesuarı taç çiçekler, oldukça romantik bir hava yaratabilirsiniz.Düğününde saçlarını sarı renkte kullanmak isteyenlerin bu saç modelini tercih edebilir.Farklı renklerdeki çiçekler ile düğünüz de rengarenk ve enerjik olacaksınız.

romantik gelin saçı

Sadelik ve asaletten yana iseniz bu saç modeli sizin için güzel bir tercih olacaktır.Saçlardaki bukleler size zariflik ve yürüdüğünüz endam katacaktır.Tek  ve büyük beyaz çiçek ise eşsiz ve ender olduğunuzu çok iyi yansıtacaktır.

romantik gelin saçları