Sarı gelin saçı ve sarı gelin saçı modelleri & trend sarı saçlar

By  | 

Sarı gelin saçı ve sarı gelin saçı modelleri hakkındaki bu yazımızda gelin saçı olarak sarı rengi tercih edecekler için uygun saç modelleri paylaşacağız.Sarı açık bir saç rengi beyaz ve bronz tenli bayanlarda oldukça hoş duran bir renk.Günlük hayatımızda belkide karışımıza en çok çıkan saç renkleri arasında.Düğününüz var ve saçlarınızı sarı renkteyse yada sarı gelin saçı yaptırmayı düşünüyorsanız sizler için sarı gelin saçı modellerini bir araya getirdik.

sarışın gelin saçı modelleri (8)

Gelin saçınızı farklı aksesuarlar ile süsleyerek daha şık bir hale getirebilirsiniz.Sarı renk aksesuarlı gelin saç modellerine son derece uygun.Saçlarınızda çiçek,taç yada duvak aksesuarını kullanabilirsiniz.Sarı gelin saçı ile en güzel giden aksesuar ise şüphesiz taş detaylı gelin taçlarıdır. Taçlı gelin saç modelleri sarı renk ile iyi bir ikili olmaktadır. Beyaz tenli gelinlerin sarı saçları ile allık detayını unutmamaları gerekir.Yüzlerinde soğuk bir imaj yerine daha canlı ve sıcak gösteren allık ile makyajlarını yapmaları ve gözlerini daha ön plana çıkarmak için kalem ve far kullanmalarını öneririm.Ancak bunu çok fazla abartmadan yapmaları oldukça önemli.

sarışın gelin saçı (8)

Açık renkteki saçlar için en ideal saç modelleri uzun ve dalgalı saçlar olduğunu söyleyebiliriz.Sarı saçlara bukleler çekici ve zarif bir görünüm yaratmakla beraber düğüne yakışır bir saç modeli ortaya koymaktadır.Sarı saçlarınızda hareketli topuz modellerini de deneyebileceğinizi unutmayın.Tabi hepsinde önemlisi saç modelini yüz tipinize göre seçmeniz gerektiği ve sizi en iyi yansıttığını düşündüğünüz modeli tercih ediniz.

sarışın gelin saçı modelleri (5)

Gelinlik modelinizi saçlarınıza göre tercih edecekseniz uzun saç tercihinde sırt dekoltesini kullanmanız gereksiz olacaktır.Bunu nedeni ise saçlarınızın dekoltenizi kapatacağındandır.Bunun yerine hareketli yada yandan topuz modelini tercih edebilirsiniz.Sarı saçlarınız ile dantelli yada tüllü klasik gelinlik modelleri uyumlu bir tercih olacaktır.Retro gelin saç modelleri bu tarz gelinlikler için olduk uygundur.

Sarı gelin saçı modelleri

sarışın gelin saçı modelleri (11)

sarışın gelin saçı modelleri (10)

Sarı renkte saçlara sahipseniz ve saçlarınız dalgalı ve bukleli saçlar için kısa ise asil ve zarif görünüme sahip  toplu gelin saçı modellerini tercih edebilirsiniz. Vintage bir görünüme sahip olan bu gelin saç modelini tamamlamak için dantel işlemeli yada tül detaylı gelinlik tercihinde bulunabilirsiniz.

sarışın gelin saçı modelleri (9)

 

sarışın gelin saçı modelleri (6)

 

sarışın gelin saçı modelleri (4)

sarışın gelin saçı modelleri (2)

sarışın gelin saçı modelleri (1)

 

sarışın gelin saçı (7)

sarışın gelin saçı (6)

sarışın gelin saçı (5)

sarışın gelin saçı (4)

sarışın gelin saçı (3)

sarışın gelin saçı (2)

sarışın gelin saçı (1)

sarışın gelin saçı modelleri (13)

sarı gelin saçı