Selen Soyder Saç Rengi ve Selen Soyder Saç Modeli

By  | 

Selen Soyder Saç rengi, çok sevdiğimiz kızıl renk ailesindendir.Selen hanımın saç rengi bakır tonlarındadır. 1986 doğumlu olan Selen hanım Oğlak burcudur.1,78 boy  ve kumral saç rengine sahiptir.İstanbul Bilgi Üniversitesi Tarih bölümünde okumaktadır. Miss Model Of Turkey yarışmasında 2. olmuştur. Çinde ülkemizi temsil etmiş ve 5 olmuştur.2007 tarihinde ise Star Tv de düzenlenen güzellik yarışmasında 1. olmuştur.Aynı sene Vakko markası için modellik yapmaya başlamıştır.

Selen Soyder Saç Rengi

Selen Soyder Saç Rengi (Bakır, Kumral Bakır)

Selen Soyder saç rengi bakır ve kumral tonlarındadır. Bu renk zor saç renkleri arasında yer almaktadır.Özellikle beyaz ten rengi ile muhteşem uyumlu olan bu saç rengi Selen hanıma oldukça yakışmaktadır.Bakır ve kızıl tonlarındaki saç renkleri iddalı olduğu kadar tonunu yakalaması bir o kadar zordur.Doğal olarak bu saç rengine sahip olan kişi sayısı oldukça az ve zor bir ihtimaldir.Kızıl saç rengi, mutasyona uğramış MC1R geni neden olmaktadır.Diğer doğal saç renklerine göre daha az saç teline sahip olmaktadırlar.Ancak doğal olarak kızıl saç rengine sahip olanların saç telleri daha kalın olmaktadır.Bu nedenle daha etkileyici ve dolgun bir görünüme sahiptirler.Kızıl saç rengine sahip olanların gözlerinin rengi genellikle kahverengidir.Az da olsa mavi göz rengine sahip olma ihtimalide vardır.Kızıl saç ile mavi göz rengi mükemmel bir uyum sağlamaktadır.Ayrıca kızıl saç rengine sahip olanların saçları asla beyazlama maktadır.

Selen Soyder Saç Rengi Boya Numarası

Güzel oyuncun saçları ile aynı saçları yakalamak için biraz çaba göstermeniz gerekmektedir.Eğer saçlarınızı bakır ve tarçın renklerine boyamak istiyorsanız mutlaka bir uzman desteği almanız şart.Yoksa istenmeyen sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.Kızıl renk tonları oldukça zor elde edildiği gibi zaman içerisinde koruması da oldukça güçtür.Saçlarınızı Selen Soyder Saç Renginde olmasını istiyorsanız saçlarınızı bakır yada tarçın rengine boyamak yerine tarçın kahve rengine boyamanız daha doğru olacaktır.Tarçın kahve rengi biraz daha kumral bakır tonlarındadır.

  • L’Oreal Paris Saç Boyası – Excell Tr-Ro 7.43 Tarçın Bakır
  • PaletteDeluxe 7-77 Yoğun Bakır Saç Boyası
  • Palette Deluxe 7-57 Tarçın Kahve
  • Garnier Çarpıcı Renkler 5/35 Tarçın Kahve

Selen Soyder Saç Modeli

Güzel oyuncu farklı saç modelleri ile karşımıza çıkmaktadır.Tercih ettiği saç modellerinin ona çok yakıştığını görebilirsiniz.Modellik tecrübesi olan Selen hanım hangi saç modelinin kendisine yakışacağını çok iyi biliyor.Selen hanımın tercih ettiği saç modellerinin onu ne kadar zarif ve asil gösterdiğini görebilirsiniz.Ancak biz ona ön çok yandan örgülü balık sırtı saç modelini yakıştırdık.Beyaz teni ile doğal görüntüsünü tam anlamıyla mükemmelleştiriyor.
Selen Soyder Saç Modelleri

Selen Soyder Saç Modelleri

Selen Soyder Saç Rengi Modeli

 

Selen Soyder Saçları