Selin Şekerci saç rengi ve modelleri

By  | 

Selin Şekerci saç rengi, bugün inceleyeceğimiz ünlülerin saç renkleri arasında yer alıyor.89 doğumlu güzel oyuncu tiyatroda rol aldıktan sonra İstanbul’a gelerek dizi kariyerine adım atmıştır.Bir zamanın en gözde gençlik dizilerinden birisi olan Kavak Yellerinde konuk oyuncu olarak da yer almıştır.Ancak Selin Şekerciyi, Melekler Korusun dizisi ile daha yakından tanıma şansı bulduğumuzu söyleyebilirim.Burada Özgür karakterini oynamış ve  hayran kitlesine ulaşmıştır.Oyunculuk kariyerinin en iyi olduğu dizilerden birisi ise başrol oynadığı Kaçak Gelinler dizisidir.Acı Aşk ve Rengarenk dizisi ile izleyenlerin karşısına çıkmıştır.

selin şekerci saç rengi

Selin Şekerci Saç Rengi ve  Saç boya numarası

Doğal saç rengi ve dolgun saçları ile saçlarını ön planda tutan güzel oyuncunun saç rengi kestane rengidir.Ancak şuan kullandığı saç rengi kızıl kumral tonlarıdır.Düz ve topuz saç modelleri ile oldukça hoş bir görünüm kazandığını söyleyebiliriz.Bu saç rengine ulaşmak için profesyonel desteği almanız gerekebilir.Nitekim tek saç boyama işlemiyle ulaşabileceğiniz bir renk tonu değildir.Saçlarınızın açılması ile ulaşabileceğiniz yada profesyonel yardım alarak elde edebileceğiniz bir saç rengidir.

Kestane rengi için Loreal Excellence Boya 5/3 Açık kestane dore saç boyasını tercih edebilirsiniz.Daha karamel tonları için ise ünlülerin sık tercih ettiği Loreal Paris Casting Crema Gloss 6534 Toffee Karamel saç boyasını saçlarınızda uygulayabilirsiniz.

Selin Şekerci saç rengi, arasında yer alan kızıl kumral saç rengini saçlarınızda uygulamak istiyorsanız. Loreal Paris Excellence 6/66 Koyu kumral yoğun kızıl saç boyasını saçlarınızda tercih edebilirsiniz.İlk boyama sonrası yoğun bir kızıl rengi ile karşılaşabilirsiniz.Ancak zaman içerisinde saçlarınız açılmaya başladıkça istediğiniz doğal rengi yakalayacaksınız.

selin şekerci saç modelleri

Selin Şekerci saç modelleri

Sizler için Selin Şekercinin saç modelleri arasından en beğendiklerimizi bir araya getirdik.Sizde saçlarınızı Selin gibi yapmak istiyorsanız aşağıdaki modelleri inceleyerek ilham alabilirsiniz.Kendisine topuz modellerinin çok yakıştığını düşünüyorum.Onu daha asil ve cesur gösteriyor.Büyük gözleri ile daha etkileyici bakışlara sahip görünüyor.Ancak saçlarının açık olduğu modellerde daha genç gözüktüğünü görebilirsiniz.Tercih sizin asil ve olgun bir görünüm mü ? yoksa genç ve enerji dolu bir görünüm mü ?

selin şekerci saç rengi

selin şekerci saç rengi

selin şekerci saç rengi

selin şekerci saç rengi

selin şekerci saç modelleri

selin şekerci saç modelleri

 

selin şekerci saç modelleri

selin şekerci saç modelleri

selin şekerci saç modelleri

selin şekerci saç modelleri