Şeyma Subaşı Saç Rengi ve Şeyma Subaşı Saç Modeli

By  | 

Şeyma Subaşı saç rengi, genç kızların merak ettiği ünlü saç renkleri arasında yer almaktadır.Hayranlarının Instagram’dan yoğun ilgili gösterdiği Acun Ilıcalının eşi Şeyma Subaşının saç rengini ve modelini incelemeden önce kısaca kendisinini tanıyalım.Şeyma subaşı 1990 doğumludur.Yengeç burcu olan Şeyma hanım 28 yaşındadır.İstanbul doğumlu olan Şeyma Subaşının fiziksel özellikleri ise 1,74 Boy ve 50 kilodur.Şeyma subaşının saç rengi sarıdır.Göz rengi ise kahverengidir.

Şeyma Subaşı Saçları

Şeyma Subaşı Saç Rengi

Şeyma hanım uzun bir zaman doğal saç rengi olan sarı tonlarını kullandı.Ten rengi ile sarı saç renginin çok uyumlu olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.Zaman zaman saçlarında ombre uyguladığını görebiliyoruz.Şeyma hanım sarı ve kahve tonlarındaki dalgalı saçlarını yakalamak için sizde saçlarınıza sarı ombre işlemi uygulayabilirsiniz. Ombre işlemi hakkında bilginiz yok ise uzman desteği almanız daha iyi sonuç elde etmenizi sağlar.

Acun Ilıcalının Eşi Şeyma Subaşının saç rengi için kullanabileceğiniz saç boya numaraları aşağıdaki gibidir.

  • Palette Saç Boyası – Deluxe 9.0 Sarı ile beraber ombre
  • Sea Color 8/3 – Bal Köpüğü Saç Boyası

Şeyma Subaşı Saç Rengi Boya Numarası

Doğal saç renklerini boyama işlemi ile yakalamak oldukça zordur.İlk defa saçlarınızı bu renge boyayacak ve saçlarınız koyu tonlarda ise açma işlemine tabi tutmanız gerekebilir.Şeyma hanımın saç rengine yakın renge sahip olmak için ombre işlemini mutlaka yaptırmanız gerekmektedir.Daha açık ve etkileyici tonlarında saçlarınızı boyamak istiyorsanız bal köpüğü saç rengini tercih edebilirsiniz.Ancak bu renk Şeyma hanımın saç rengine göre daha açık ve parlak tonlardadır. Bal köpüğü rengini koyulaştırmak için gölgelendirme işlemi olarak saçlarınıza ombre yaptırabilirsiniz.Yada zaman içerisinde saçlarınızın doğal rengi ile beraber karışmasını bekleyerek doğal bir saç rengi görünümü elde edebilirsiniz.Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise saçlarınızın doğal renginin sarı tonlarına yakın olması gerektiğidir.Eğer saçlarınız sarı tonlarına yakın renklerde değilse dip boyası gelmiş havasına bürüne bilirsiniz. Bu da istemediğiniz bir sonuç ile karşılaşmanız demektir.

Doğal saçlarınız sarı tonlarında değilse bu saç rengi için kendiniz boyama işlemi yapmanızı tavsiye etmeyiz.İstemediğiniz sonuçla karşılaşma durumunuz oldukça yüksek.Şeyma subaşının saç rengine sahip olmak için uzman desteği almanız şart gözüküyor.En azından ombre işlemini yapabilecek birinin yardımına ihtiyacınız var.

Şeyma Subaşı Saç Rengi Boyası

Şeyma Subaşı Saç Modelleri

Şeyma hanım saç modelini sık değiştirmeyi seviyor.Ruh haline göre saç modelini değiştirdiğini görebilirsiniz.Genellikle örgülü,düz ve dalgalı saç modellerini tercih etmekte.Yüz hatlarına en çok yakışan saç modelini düz saç modelleri olduğu söyleyebiliriz.Ancak ona en çok yakışan saç modelinin balık sırtı saç modeli olduğunu düşünüyoruz.Saçlarını daha dolgun gösterdiği gibi daha naif bir görünüm kazandırıyor.Şeyma hanımın çok güzel yüz hatları var. Bu nedenle düz saç modelleri onu daha etkileyici ve çekici gösterdiğini aşikar.Kısa ve düz saçları yüzünü daha ön planda tutuyor.

Şeyma Ilıcalı Saç Rengi

Şeyma Subaşı Saç Rengi Modeli

Şeyma Subaşı Saç Modeli

Şeyma Subaşı Saç Rengi