Topuz saç modelleri 2017 ve Trend topuz saçlar

By  | 

Topuz saç modelleri 2017 yılı modellerini inceleyeceğimiz yazımıza hoş geldiniz.Topuz saç modelleri bildiğiniz gibi geçmişten günümüze sık tercih edilen saç modelleri arasında yer alıyor.Özellikle düğün ve kına gecesi gibi özel günlerde tercih ediliyor.Bugünlerde tercih edilmesinin bazı nedenleri var.Topuz saçlar daha düzenli olduğu için kişiyi günün yoğunluğunda yarı yolda bırakmayan bir özelliğe sahip.Eğer etkinliğin baş rol oyuncularından biriyseniz ve sürekli hareket halinde olmanız gerekiyorsa.Saçlarınızın sizi engellememesi gerekiyor.Ayrıca günün anlamına yakışır ciddiyet ve size yakışır olması da cabası.

topuz saç modelleri 2017

Hareket halindeyken saçlarınızı düzeltmek ile uğraşmak sizin enerjinizi alacağı gibi günüde kaçırmanıza neden olacaktır.Ayrıca etkinliğin en önemli yerinde ve flashların patladığı bir anda 1 dk saçlarımı düzelteyim diyemeyeceğiniz için doğru saç modeli tercihinde bulunmanız gerekmektedir.Bu nedenle genellik ile bu tarz günlerde topuz modelleri tercih ediliyor.Ayrıca topuz saçlar neredeyse her yüz ve saç tipine yakışmaktadır.Kişiye kattığı olgunluk ve asillik özel günler için onu vazgeçilmez haline getirmiştir.

topuz saç modelleri 2017

Geçen senelerde olduğu gibi 2017 yılında da yandan topuz saç modelleri trend olacak gibi. Bu saç modelinde saçlarınızı yüzünüz ve ensenizin yanında toparladığımızı görebilirsiniz.Ayrıca detay olarak saçınızın ön tarafında bukleler sarkıtılarak hoş bir görünüm elde etmek mümkün.Her ne kadar ince bir ayrıntı da olsa daha hoş bir görüntü ortaya çıkıyor.

topuz saç modelleri 2017

topuz saç modelleri 2017

Saçların arkadan toplanarak aksesuar kullanılması 2017 yılında sık karşılacağımız topuz modelleri arasında.Özellik ile gelinlerin sık tercih ettiği topuz modeli.2017 yılında karşımıza bu tarz modeller ile sıkça çıkacak.Aksesuar detayı çok sık tercih edilen topuz modeline farklılık getiriyor.

topuz saç modelleri 2017

Farklı şekillerde topuz modellerini 2017 yılında daha sık göreceğiz.Topuz modeli geçmişten itibaren tercih edilen bir model olduğu için farklılaştırmak isteniyor.Kadınlar için neredeyse vazgeçilmez olan bu modeli kendi tarzına uygun bir şekilde farklı şekiller vererek sıradanlık çıkartmak bu senenin trendleri arasında.Özellik ile gül topuz modeli ve karmaşık topuz saç modeli bu modellerin arasında yer alıyor. Balık sırtı örgüsünü sevenler için klasik balık sırtından farklı olarak çift taraflı topuz olarak kullanılması bu yıl sık göreceğimiz farklı topuz modelleri arasında yer alıyor.

topuz saç modelleri 2017

2016 yılında aksesuar kullanımın trend olduğundan bahsetmiştik.2017 yılında da bu trend devam edecek.Özellikle çiçekli aksesuarlar ve taç kullanımı topuz saç modelleri ile iyi birer ikili oluyor.Saçlarınızı daha farklı bir görünüme kavuşturmak için aksesuar kullanımı dikkate almanız gerekiyor.

topuz saç modelleri 2017

Karışık topuz modeli geçen senenin en beğenilen gelin saç modelleri arasında yer alıyordu.Bu senede değişmeyeceğe benziyor.Hareketli topuz modeli ile aynı özellikleri taşıyan bu model, klasik topuz modeline hareket ve enerji katıyor.Yine ön taraflarda bukle detayı ile daha hoş ve soft bir görüntü yaratmak mümkün.

topuz saç modelleri 2017

Topuz saç modelleri 2017  yazısında bahsettiğimiz modellere ek olarak.Üstten topuz ve kısa topuz modelleri bu senede trend olacak gibi.Genç kızların sık tercih ettiği bu saç modelleri popüleritesini bu senede kaybetmeyecek.Günlük hayatta kullanımına sık rastlayacağımız topuz modelleri arasında yer alıyor.

Topuz saç modelleri 2017

2017 topuz saç modelleri

2017 topuz saç modelleri

2017 topuz saç modelleri

2017 topuz saç modelleri

2017 topuz saç modelleri